Gerçek TIR ve Otobüs sürüş videoları

Benimde çok hoşuma gitti ne diyeyim. Araç dış tasarımıyla çok iyi, kokpitide aynı şekilde. Normalde pek beğenmezdim Man araçlarını ama bu olmuş :smiley:

5 Beğeni

favorilerim sırasıyla;

1.Yiğit Yusuf Gölbaş (Muhabbeti samimi ve keyifle dinleniyor, videoları uzatmıyor, ayrıca ets2 oynadığı bir kanalı da var)

2.Erkan Zey (Videoları uzun gelse de Avrupa çalışan Türk tırcının maceralarını en gerçek haliyle bu abimiz anlatıyor ve tırcılık hakkında eğitici videolar hazırlıyor)

3.TurkTrucker (her ne kadar Amerika, Amerikan tırı ve Amerika’da tırcılık hoşuma gitmese de hoş muhabbeti ile 1 saatlik videosu bile izleniyor. özellikle yolda hazırlanabilecek kolay yemek önerileri faydalıdır)

4.Iwona Blecharczyk (Birisi Türkiye’de olmak üzere 2 tane F-MAX tanıtım videosu çekmiştir, izlemenizi tavsiye ederim. Ayrıca kendileri rüzgar türibini taşır ve özel nakliye yapar.)

5.Nazım Zeki Uysal (F-max’li abimiz muhabbeti iyidir fakat videoları bana uzun gelir, atlatarak izlerim genelde ama NZU takip etmemek ayıptır)

6.Enver Tuna (İngiltere’ye çok gider gelir, gevezedir biraz ama izletir videoları bir şekilde)

Daha pek çok değerli youtuber tır şoförü var. fakat hepsini takip etme imkanım olmadığı için benim listem bunlarla sınırlı.

2 Beğeni

içlerinde en şanslı olanı NZU adam keyif için sürüyor şahıs arabası olanların batıp kanalı kapattığı ortamda sıfır fmax ve dorse almak modfiye yapmak için babadan zengin olman laızm.

Can Ekler izliyordum o da kapattı.

5 Beğeni

Angelica Larsson var İsveçli bir ablamız onu da arada bir takip ediyorum. ne konuştuğunu pek anlamasam da bazen videodaki ingilizce altyazı ile anlamaya çalışıyorum…

1 Beğeni

Can Ekler’in kapatmasına bende üzüldüm bu camiadaki bence en yararlı bilgileri veren adamdı çekim kalitesi, vizyonu başkaydı…
Üniversite sınavına hazırlanacakmış videoya ayıracağım vakit ile ders çalışırım demiş e haklı da :smiley:

4 Beğeni
2 Beğeni

Ne ararsan var, oldukça keyifli bir video olmuş :smiley:

3 Beğeni

Çekicilerin “Botokslusu” Cascadia ile Kanada yolları…

7 Beğeni

yola olan tepkilerini modla halledemiyoruz işte sesler yaklaşan modlar var ama yetmiyor :frowning:
şimdi yeni cascadia gelecek oturacaz ve bu kadar… sonra gene aynı

en uyduruk bir çekici modelinde bile tepkileri böyle verse sabah akşam oynarız

4 Beğeni

2090 yılında scs hala var olursa, ki inşallah olmaz böyle bişey o zaman bile gelmez. Oyuncuların beklediğini zamanında veren ve gelirini bişeyleri iteleyerek para kazanmak yerine, üyelik sistemi gibi birşeyle (iRacing gibi) gelir sağlayıp gerçek bi oyun firması olursa o zaman herşeyi olan bi oyun ve dünya devi bir stüdyo olur. Ama SCS’den olmaz, inşallah da olmasın. Bu ne böyle yıllardır adamlara para kazandıran insanlara kıytırıkdan bi boyama ile dlc güncelleme vırt zırt yıllardır para kazanmayı uzatmak için yol yapıp boyama yapıp duruyorlar. O kadar çok potansiyel var ki, hepimizin hayal ettiği şeylerin alt yapısı var bu oyunda. Ama yapabilecekleri halde, yapmıyorlar. Niye ilerde yaparız :wink::wink: az daha para kasalım…

4 Beğeni

Avrupa arabası standart halliyle bile bi başka duruyor.
Yüksek kabin+daha alçak ön tampon = harikalar diyarı. :))

3 Beğeni

Topline kabinden haz etmezdim. Şu an görünce fikirlerim değişti :grinning:

2 Beğeni

İzlediğim Ukraynalı bir sürücü var. Sürekli Türkiye hatlarına girip çıkar. Yolda kaza yapan bir araç görüyor ve yemek yardımında bulunuyor. İsterseniz az bir izleyin ve ne derece ağır şartlarda olduğunu görün. Düşünürseniz sizde minnettarlığınızı göstermek için bu arkadaşın kanalına üye olabilirsiniz.

Olay anı 32.00 dakikada

7 Beğeni

Ets 2 gerçeklikte son nokta. :joy: :joy: :joy:

2 Beğeni

Scania cılar buraya. :slight_smile:

4 Beğeni

Bu şekilde yük taşısak keşke :joy:

3 Beğeni

Önce oyunda göster yük taşımayı bence:)))

3 Beğeni

1.40 gelince inşallah. :)))

1 Beğeni

Bu yük oyuna gelse dorseyi takan kirkenes’e koşar. :joy: :laughing:

3 Beğeni