G 920 Ayarı yapamıyorum Windows 10 (Sıkıntı var )

Sistemi yeni w10 yaptım.

G 920 driverini yükledim ardından ETS ye girdim tekrardan ayarları yapmak için. Malesef büyük bir sıkıntı oluştu.

Sanki sistem kendi kafasına göre hareket ediyor.

Direksiyon yerinde sabit bir türlü döndürmeyi başaramadım ( Hassas ayar kısımında ufak sarı çizgilerle az dönüyor ) Direksiyon çalışıyor. Ondan eminim.

Sıra Gaz ayarına gelince ( Gaz ile Fren ) ilişkisinde bir sıkıntı var. İkisi Ters ayarda yapmamız gerek. Ters yapıyorum bu sefer Freni ( Ters ve Orta ) ayarını yapıyor. Resmen kendi kafasına göre hareket ediyor.

Gaza basıyorum. Fren kısımında sarı çizgi yanıyor. Frene basıyorum. Gaz da hakimiyet kuruyor. Debreja basıyorum. Frende boy gösteriyor.

Dostlarım az bir zamanım var malum çalışıyoruz. Bi yola çıkamadım malesef.

Her türlü denedim eski driver yükle baktım olmadı. En yenisini yükle. Ufak denemeler vs nafile

Ne direksiyonu döndürebiliyorum ne de Gaz- Fren ayarını yaptırtabiliyorum. W 10 yüklediğime neredeyse pişman oldum.

Ha ufak bir not var. Direksiyon kablosu biraz ezilmiş bir tanesi ama kablolar vs çalışıyor. Oradan mutluyum. Ama o hasardan dolayı sapıtma yapmaz herhalde diye düşünüyorum. G- HUB her ne haltsa hiç beğenmedim. Eskiden W7 de sorunsuz oynardım. İyi forumlar arkadaşlarımdan destek bekliyorum.

Driver yükledim demişsiniz ama yinede bir soralım tekrardan Logitech in gaming software yazılımını yüklediniz mi? Yazılımın içinde hazır Ets2 profili mevcut extra bir ayara gerek kalmadan (Kendi zevkinize göre ayar haric) oynatıyor

Hmm valla yükledim diye sanıyorum 120 mblik bir dosya
LGS_9.02.65 X64_logitech

yanlışım varsa gösterebilir misiniz ?

kısada bir video çektim.

Logitech gaming software yazılımı Windows 10 olan için indirdiğinize emin olun.

özellikle windows 10 seçtim 64 bit bazen niye ben diyesim geliyor :smiley: