Futbol Gündemi ⚽

Bence sporcu sağlığı için kötü oldu. Bu tür maçlarda atılan goller önemli hele deplasmanda atılacak gol çok önemli şimdi ise eşitlik var diye maç uzayacak 90 dk yeterince uzun süre zaten belki de uzatmalarda da eşitlik bozulmayacak penaltılara kadar oyuncularda derman kalmayacak.

1 Beğeni

Uzatmalarda +1 değişiklik hakkı vardı. +2 yapılabilir talep gelirse.

1 Beğeni

Ali Koç, tek aday olarak girdiği seçimde yeniden Fenerbahçe başkanı oldu.

Euro 2020’de ilk çeyrek finalist Danimarka oluyor.

danigaller

2 Beğeni

Euro 2020’de ikinci çeyrek finalist, 120 dakika sonunda İtalya.

italy

Adamlar, İtalya’dan 2 yemiş buna rağmen son saniyelere kadar çirkinleştirmeden topunu oynadı. Türkiye olsaydı yumruklar konuşurdu kesin.:smiley:

1 Beğeni

Bırak 2 yemesini İtalya takımı resmen ipten döndü. Avusturya 2 kez kaçırdı koskoca İtalya’ya dar ettiler bence sahayı harika top oynadılar 13 maç gol yememiş bir İtalya’ya karşı. Çok üzüldüm elenmelerine. :pensive: :pensive:

1 Beğeni

Her ne kadar Avusturya hak etmiş olsa da elenmeleri gerekiyordu. Finale kadar aynı performansı gösteremezlerdi, Almanya veya Fransa ile eşleştiklerinde kolay lokma olurlardı. Gruptan çıkmaları bile onlar için büyük başarı bence.

1 Beğeni
1 Beğeni

1 Beğeni

Sürpriz sonuç! En azından benim için. :smile:holl

1 Beğeni
2 Beğeni

5 dakika top oynamamışta cepheden savaştan gelmiş sanki bu nedir ya

1 Beğeni

Bu Mostafa çok garip oyuncu valla. Önceki sezon bi maçta sakatlanmıştı, sezonu kapattı dediler. Bi sonraki maç 2 gol attı.

1 Beğeni

:smiley:

3 Beğeni

Efso maç olacak.

2 Beğeni

Çok iyi golcü, acilen almaları lazım bonservisini

1 Beğeni

Mücaledesiyle nefes kesen maçta Ronaldo’lu Portekiz turnuvaya veda ediyor.

Ekran Alıntısı123

2 Beğeni

Son 10 dakikaya girilirken maçın uzayacağından emindim, fakat portekizli oyuncular “ya tutarsa” deyip füze denemelerine başlayınca yenildiklerini anladılar, artık veda zamanıydı :smiley:

2 Beğeni

İsviçre neler yapıyor öyle ya :smiley:

4 Beğeni