Futbol Gündemi ⚽

İşte bu olmadı.

@Burak39 Bence çokta olmadı değil. Konu burası değil belki ama bu durum “her millet layık olduğu şekilde yönetilir” sözünün bir başka yansıması. Rusya da her ne kadar binlerce savaş karşıtı tutuklansa bile röportajlarda hala ülkelerinin sözde “tehdit” adı altında bunu yapmaya mecbur olduğunu savunanlarda var. Eğer iş sosyal hayatına devam etmeye çalışan halkın ne suçu var olayına dönerse, bodrum katta, örümcek ağlarının içinde doğum yapan Ukraynalı kadınında hiçbir suçu yok, yada -5 derecede tren garında uyanan çocukların.

Kesinlikle halk sütten çıkmış ak kaşık değil. Devlet başkanı da bizdeki gibi halk tarafından seçiliyor ama milletleri aşağılamamak gerektiğini düşünüyorum. Bu tutum halkı daha çok diktatörünün arkasında toplama ihtimali var.
Ben olayın şu yönünün olacağını düşünüyorum. Tüm Avrupa hava sahasını Rusya’ya kapatmışken ulaşımda doğacak sıkıntıyı öngörerek alınmış bir karar da olabilir.

2 Beğeni

Eee noldu bu yayın ihalesi
Digitürk ün süresi dolmadı mı

2 Beğeni

bir devrin sonu

Benim için bi anlamı yok. Premier Ligi BeIN aldı beni yıkan mevzu aslında bu.

5 Beğeni

harbi ya s sports a süper ligi verdi premier ligi aldı

TRT de olursa bedava olmaz çünkü TRT dijital platform kuruyor

Saran premier ligi aldığında yayın haklarını başkalarına satıyordu kafasına göre at koşturuyordu, blutv ve bein aboneleri bu saran yüzünden sap gibi kaldı, bein bunu görünce bastırdı parayı premier ligi aldı, tr ligi umurlarında değil işinize gelirse diye fiyat verip çekilmiş.

maçları şu anki spikerler anlatacaksa iç savaş çıkar, premier lig maçında “abartılı düşmüş”, “kendini bırakmış” vs diyorlar bunu derbide veya fb harici bir takım için söylese ssport binasını ateşe verirler. :joy:

umarım premier lig için bein tivibu ile anlaşır sırf premier lig için tivibu almıştım.

futboldan anlayan bir ülke olsaydık saran bu hamlesi ile batardı ama bu çöp lig premier lig’den daha fazla kazandırıyor.

2 Beğeni

S Sport spikerleri ve yorumcuları Süper Lig maçı anlatmak isterler mi orası da şüpheli. Adamlar futboldan gayet iyi anlıyorlar ve işlerini zevkle yapıyorlar. Objektifler ve premier lig izleyici kitlesi de fanatizmden uzak bir kitle olunca o dediğin yorumları yapmak çok zor değil. Doğrusu da bu.
Ama hafta sonundaki FB-TS derbisinde İrfan’a verilen kırmızı karta “Kırmızı kart çok ağır oldu” diye yorum yaptığını düşünsek dediğin gibi kıyamet kopar. Bu tahammülsüzlükle, futbolu sahaya değil de masa başına indirgeyen zihniyetle, bu federasyonla ve hakemler üzerine kurulan bu baskıyla çok zor.

3 Beğeni

valla medya devi erman yaşar da eğer kurumum süper ligin yayın haklarını alırsa o kurumdan çıkarım maç falan anlatmam diyordu socratesteki programlarında şimdi spikerliğe ara verdiği tarihte de adamlara geçiyor yayın hakları bu kadar olur yani. diğer spikerler de oradan ayrılır gibi duruyor böyle devam ederse.

Saran TRT ortak alacakmış öyle okudum

Güzelim maçta spiker Ertem Şener, yorumcu Ömer Üründül. Allah daha ne kadar belamızı vericek acaba.

Kral geri döndü! 0-2 / 3-2 :fire::fire::fire:

1 Beğeni

İkisi de çok büyük adam.

PL Spikerlerinden ne isteriniz çok kaliteli adamlar, işlerini iyi yapıyorlar

Galatasaray 0-0 ın rövanşında Ali Sami Yen’de Barcelona’ya 2-1 yenilerek kupaya veda etti

Yaprak Dökümü 6. Sezon.

Megafonla açıklanması daha münasip olurdu.

1 Beğeni

:exploding_head: