Futbol Gündemi ⚽

Fantastik takımımız bugün yeterince fantastik değil sanki.

2 Beğeni

Değilmiş :rofl:

1 Beğeni

Yılın golü olabilecekken iptal edilmiş :man_facepalming:

4 Beğeni

Mükemmel bir Liverpool-Manchester City maçı oldu. Bir aylık futbol dozumu aldım diyebilirim. Guardiola şu Sterling fobisini yense maç daha farklı olabilirdi. Liverpool’da Arnold eksikliğinde yerine oynayan Milner’e gösterilmeyen 2. sarı kart var. Liverpool tarafında Salah müthişti. City tarafında Foden harikaydı ve Rodri’nin Fabinho’nun %100 gol olacak pozisyona yaptığı müdahale. Şu 2 takımı Şampiyonlar Ligi finalinde görmek güzel olur ama PSG faktörü var tabi.

2 Beğeni

Brentford yine galibiyet aldı fm cosplay yapıyorlar. :smiley:

1 Beğeni

Galatasaray’ın son golüne Temsilen.

5 Beğeni

Merih gol krallığına koşuyor :soccer: :fire:

Edit: Yendik ama elendik de aynı zamanda. (%90)

Aynen kalan maçlarda 6 puan çıkarıp Hollanda’nın Norveç’i mutlaka yenmesi lazım.Bunun karikatürü vardı şu olursa bu olursa gidiyoruz diye o aklıma geldi :smiley:

Kuntz’ın ağladığını görünce ben de ağlayacaktım resmen gözlerim doldu duygular tavandaydı :smiley:

1 Beğeni

Türk lirasından daha kötü çökmüş

Ozan Tufan’ın prime hali :slight_smile:

6 Beğeni

Zamanının yeni Zidane’ı olarak nitelenen adamın bu hale düşmesi çok acıklı.

1 Beğeni
3 Beğeni

bela vallahi kuruluş amacı bu galiba

2:26 Güzelmiş :smiley:

1 Beğeni

Seneye de Berisha’dan yeriz.

1 Beğeni

Fred, McTominay anca Pogba yedek iken kramponlarını bağlar, formasını giydirir, t***aklarını yeller.
Ama Pogba yedek iken bu iki tane kazma ilk 11 oynuyor.

Manchester 0-5 yenilirken şuan ekşide insanlar ronaldoyu linçliyorlar.:eyes:

1 Beğeni

https://twitter.com/LeclercMagics/status/1452324407809122319?t=hElCp-cxtVGLgfEb7jykMQ&s=19
Heeeh günün sorusu ronaldo burda topamı,adamamı vuruyor?

Manchester United ölüler ordusu gibi. Ronaldo zaten yolun yarısını devirmiş. Solskjaer bu maça Manchester United teknik direktörü olarak çıkmışsa zaten Ronaldo’nun sayesinde. Kaç maçı resmen tek başına kazandı. Ama Liverpool’a yemez. Üstüne Pogba’yı cenaze merasimine çağırırmış gibi 2. yarı oyuna alıyor. Onun da bu ortamda ayarları bozuldu.

1 Beğeni