Futbol Gündemi ⚽

----___----

maç sonu vermek istediğim tek tepki aynen budur.

3 Beğeni

müneccinmiyim neyim :smiley:

3 Beğeni

Fenerin bu maçı sırf Aykut Kocamancıları hortlatmamak için kazanması lazım.

1 Beğeni

jklcxz

TM.

Profil fotoğrafını küçük olsa da görüyoruz zaten.
TM.

Anlamadım. TM lafını Fenerbahçe demiş gibi yapmaya çalıştım. Bu işin profil fotoğrafımla ilgisi nedir? Fotoğrafın büyük olmasını kast ettiysen ben de bu kadar beklemiyordum…

Parkta Fenerbahçe’nin sözcüsü varmış. Mümkünse şu Vitor’u yollayıp Emre’yi getiriversinler. Taraftar söylüyor dersin.

Hak verdiğimi göstermek adına yazdığın yorumu dahi beğenmişim, Fenerbahçe’nin bu maçı kazanamayacağını tahmin ettikten sonra, (çünkü bu takım ciddi maçlarda çuvallıyor, olmaz denilen maçları kaybediyor, 4 haftadır puanı olmayan takıma kaybetmek gayet normal bir durum bu takım adına) ardından puan bile alamayacağımız kesinleşiyor, mizah amaçlı olarak Fenerbahçe’nin ‘‘TAMAM’’ dediğini yazıyorum, ne anlatmaya çalıştığını bile anlamayıp düzgünce ne demeye çalıştığını soruyorum, cevap olarak bana Fenerbahçe sözcüsü diyorsun. Espri, latife gibi kavramlara aşina mısınız acaba?

:no_mouth: :no_mouth:

Arkadaşlar sakin olalım.Zaten futbol gergin bir spor bunu burayada yansıtmayalım.
Bu konuyu futbolla ilgili transfer,maç sonuçları vs için kullanıyoruz bunun dışına çıkmayalım.
Unutmayalım hiçbir takım yada grup siz karşı tarafın takımına laf attıktan sonra arkanızda durmaz…
Onun harici espri ile ciddiyet arasındaki farkı bilelim…
Benim düşüncem budur.

5 Beğeni

Mental yorgunluğu olan bir takımı istediğin kadar oynatsan da oynamazlar. Kolay maçtan çıkmadık. 1 Günlük dinleme fırsatı bile yok iken sen bu adamları maça çıkartırsan zaten kaybedersin. Takımın suçu yok. Çıkarken maça zaten yorgun oldukları çok belliydi. Normal bir futbolcu en az 3 gün dinlenirken sen 1 gün bile dinlenmeden maça çıkıyorsun. Başka beklenecek sonuç olmazdı zaten. Galatasaray’ da mental olarak ve fiziksel olarak yorgun olduğu için sonuç aynı yöne evrildi…

1 Beğeni

Olay bundan ibaret. Normal de sinirlenirdim. Takıma suç bulurdum ama elden gelen birşey yok…

Emin ol ben sakinim, günlük hayatta çok daha fazla. Kavga, tartışma gibi olaylara da sıcak bakmam zaten. Benim tutulduğum nokta, kötü bir niyetim varmış gibi ironik ironik bana yanıt verillmesi. @Burak39’a yazdığım ilk yorumdan sonra Fenerbahçe’nin 11’ini, dizilişini, oyun stilini tartışırız diye düşünmüştüm. Şakayı anlamayacağını düşünmedim.

Onun dışında sana kesinlikle katılıyorum…

Düşünmüyorum, ama hatalı bir söylemim, yersiz bir lafım olduysa kusura bakma. @Burak39 Ufak bir tartışma da olsa park’tan özür diliyorum.

2 Beğeni

Ampute Milli Futbol Takımımız finalde İspanya’yı 6-0 yenerek üst üste ikinci kez Avrupa Şampiyonu oldu. :tr: :tr: :tr:

5 Beğeni

https://twitter.com/tonjukuk/status/1439668646532554758

Sloganı her ne kadar sevmesem de, işte bizim asıl çocuklar :smiley: Helal olsun. :clap:

6 Beğeni

:d?

https://twitter.com/GolalooD3/status/1440371607151669261

1 Beğeni

nooluuuyooor

3 Beğeni

balotelli çok güzel intikam aldı ama

1 Beğeni

son pozisyonda faul var hocam onu atlamayın bence hem balo monteronun omzuna basıyor hem de asombalonga rosieri çekiyor.

1 Beğeni

ama şaşırdık mı hayır bu hakem hangi maçımızı yönetse böyle kararlar veriyor ve puan kaybediyoruz. var a bile gitmeye tenezzül dahi etmiyor.

Gün geçmiyor ki yeni ş*refsizlik olmasın…