Futbol Gündemi ⚽

linki varsa at da bakıyım

1 Beğeni

silindi hikaye ya

hayırlısı neyse o olsun o zaman ama büyük ihtimal seneye de bizde çok da umutlanmayın bence. gedsonun hıncını almak için böyle bir şey yaptılar zaten.

2 Beğeni

bunu paylaştı diye böyle bir çıkarım yapmak çok saçma bence belkide galatasaraydan teklif almamıştır bu yöndende bak :smiley:

2 Beğeni

Şimdi de David Luiz’i alacağı konuşuluyor. Bu para kaynağı nerden geliyor merak ettim doğrusu. 2010 yılında ADS başkanı Bekir Çınar, kulübü kurtarmak için borçları üzerine alıp intihar etmişti…

3 Beğeni

ne olacak gösteriş başka bi şey değil. kulübü soyup soğana çevirecekler sonra da çekip gidecekler. klasik başkan profili.

4 Beğeni

ramos psg de

Türk asıllı Avusturyalı 18 yaşındaki Yusuf Demir, 500 bin euro kiralama bedeli ve 10 milyon euro satın alma opsiyonuyla Barcelona’ya kiralandı.

1 Beğeni

Fenerbahçe 2021-22 sezonu formaları tanıtıldı. Fiyatı 319 TL.

5 Beğeni
3 Beğeni

başkan imPARAtorun istediği transferleri 5 günde bitirecekti bunu mu istemiş :smiley: imPARAtor ve Arda’ya zam yapıldı müthiş bir vizyon, bu da Ali Koç gibi olacak.

2 Beğeni
Copa America finaline 2 saat kaldı. Favoriniz hangisi?
  • Arjantin
  • Brezilya

0 oylayanlar

2 Beğeni

Brezilya kazanır ama umarım Arjantin kazanır. :slight_smile:

2 Beğeni

Maçı izleyecektim uykuya yenilmişim defansım çok kötü :smiley:

Favorim Brezilya idi ama Arjantin’in almasına sevindim Messi kariyerindeki eksik kupayı almış oldu.

3 Beğeni

-Messi’nin kariyerinde eksik son bir kupa kaldı. Tıpkı C. Ronaldo gibi.
-Futboldaki en büyük kupa. Dünya Kupası.

Hangisi kariyerindeki son halkayı yani Dünya Kupası’nı daha önce alır?
  • Cristiano Ronaldo
  • Lionel Messi
  • İkiside alamadan futbolu bırakır

0 oylayanlar

5 Beğeni

O zaman bi anket de benden. Euro 2020 finali bu akşam saat 22.00’da. Sizce kupayı kim alır?

• İtalya
  • İngiltere

0 oylayanlar

6 Beğeni

İngiltere favorim

1 Beğeni

Valla Avrupa futbolu half space, golden zone futbolu öldüren zihniyetten acilen kurtulmalı. Sırf Copa America maçını izlemek için uyku düzenimi bozdum, şiddetli baş ağrısıyla uyandım ama değdi.
Brezilya’ya yazık olduğunu düşünüyorum, özellikle Neymar aldığı bütün toplarla dikine dribling yapmaya çalıştı. 1-0 skor üstünlüğünü korumaya çalışan Arjantin yıllar sonra iyi bir kaleci sayesinde bu kupaya ulaştı. Messi sahada ruh gibiydi, belki turnuvada oynadığı en kötü maçtı ama kariyerine olmayan kupayı eklemiş oldu. Onun dışında tekmelerin havada uçuştuğu bir maç olmasına rağmen futbolu iliklerime kadar hissettim.
1.2 milyar euroluk kadrosuyla Aykut Kocaman futbolu oynatan Southgate’nin bu kupayı kazanmasının futbola hiç iyi etki etmeyeceğini düşünüyorum.
Artık hiçbir teknik direktör hücum odaklı futbol oynatmıyor.
3lü savunma (aslında 5li) oynayan takımlara karşı gereksiz sempati var. Amacı sadece gol yemeden bir gol atmak olan bir zihniyete şiddetle karşı çıkıyorum.
İngiltere 3lü savunma yapmıyor ama 4lünün önünde çift 6lı bir düzende hücumu sadece ilerideki 4 ismin yeteneğine emanet ediyorlar. Bu kısır düzende o 90 dakika tam bir eziyete dönüşüyor.
Futbolda savunmanın kitabını yazan İtalyanların Mancini ile 4-3-3 düzeninden vazgeçmemesi beni çok şaşırttı. Futbolun geleceği için İtalya’nın bu turnuvayı kazanması şart oldu.

5 Beğeni

Gönlüm italya diyor ama mantık ingiltere diyor

Bu arada ingilizlerin kazanmasını hiç ama hiç istemiyorum ya evlerinden çıkmadan finale çıktılar nerdeyse :smiley:

3 Beğeni

Euro 2020 3’lük maçı niye yok? Bu akşam 19:00 de var sanıyordum.

2 Beğeni