Fuerteventura "Otobüs Simülasyonu" - Ana Konu

TML stüdyosunun Kanarya adalarında geçen yeni otobüs simülasyon oyunu “Fuerteventura” duyuruldu. Kendi otobüs şirketimizi kurup oynayabileceğimiz 20 şehri olan bir oyun olacak.

TML Studios’ın Yeni Otobüs Simülasyonu: Fuerteventura
Kanarya adalarına gidip otobüs filosu kuruyoruz!

Fuerteventura Adası, İspanya’da, Kanarya Adaları Özerk Topluluğu’na bağlı Las Palmas ilinde ada. … Kanarya Adaları takım-adalarının doğusunda bulunan adalardan olup Lanzarote adasının güneybatısında ve Gran Canaria adasının doğusunda yer alır.

Ona göre; ^^

Herkese selam. Yeni gelecek oyun baya bir heyecanlandırdı beni. Umarım benzer özellikleri fernbus a da entegre ederler.

Gerekli haber yayınlanmıştır.

3 farklı otobüs simülasyonu yerine bir tane adam akıllı bir proje mantıklı olurdu ama neyse

Aynı b*kun laciverti olacak gibi geliyor hala micheal jackson gibi yatan otobüs fizikleri var…

Çıkış tarihini Temmuz olarak düşünüyorlar.

yollar harika duruyor ahh bide fizikleri sürüşü değiştirirlerse tadından yenmez şaka maka

Hadi bakalım Bus simulator 18 i beklerken bir tane daha filo kurma felan baya benlik bir oyun geliyor gibi birde sorunsuz yaparlarsa alırız yani takipteyim konu tanıtımı için teşekkürler Hasan kardeşim.

tarihle alakalı bir şey varmı acaba

Geçtiğimiz hafta yaptıkları duyuru ile çıkış tarihini temmuz olarak düşündüklerini belirttiler ama sarkabilir bu tarih…

TML’yi biraz biliyorsam %150 sarkar o tarih öyle aylar sonrasına ertelenmez ama 1 hafta falan bekletirler mutlaka…

Yeni görseller paylaşıldı iyi hoş güzel etraf cezbediyor ama sürüş fiziklerene alemde ?

Dönemeçli Toprak yolu görünce yuvarlanan otobüs aklıma geldi sonumuz o olmasa bari :smiley:

Fernbus ı görüyorum gene iyi görseller ama çıkacak oyun sıkıntılı :slight_smile:

Bu iş sınavda bir ihtimal yüksek alırım diye ümid edip beklemek gibi ama daima hüsrana uğruyoruz ^^

ferrari görünümlü tofaş yapmaya çalışıyorlar yine aynı tasw aynı hamam fernbustan sonra artık tml in çıkardıklarına güvenemiyorum

Fuerteventura ile ilgili yeni görseller paylaşıldı.

Fuerteventura adasındaki Corralejo kentine ait görseller…

Ai araçlar fernbustakilerle aynı gibi sanırım… :smiley: