Fs19 da yaşadığım bir sorun!

Merhaba arkadaşlar, fs19 da at ahırı koydum ve at almaya kalktığımda atın ücreti 0$ gözüküyor bunu nasıl düzeltebilirim internette videolarda vs. 5.000$ olarak gördüm 0$ olması gerçekçiliği bozuyor bileğisin olan yardım ederse sevinirim

Ekonomi ile ilgili kullandığın herhangi bir mod varsa ondan kaynaklanıyor olabilir. Modları bi kontrol et bence. :thinking:

Ekonomiyle ilgili bir mod indirmedim, eğer modlardan biri yüzünden kaynaklanıyorsa 250 küsür mod yüklü hepsini tek tek kontrol etmem gerekir… :cry:

1 Beğeni

Hayvancılıkla ilgili herhangi bir mod olabilir. Hepsini tek tek denemene gerek yok bence. Son yüklediklerine bak eğer öncesinde böyle bir sorunla karşılaşmadıysan.

aynı sorun bendede var aga saldım gitti atları zevk için tutar oldum :smiley:

bak ben de merak ettim şimdi. bende de çok mod var. akşam bi bakayım 0 mı bende de :thinking: :thinking:

Sorun Seasons Modundan kaynaklı sorunu buldum ancak seasons modundan vazgeçmek istemiyorum :confused: bunu düzeltmenin bir yolu var mıdır ?

atları yetiştirirsen değerleri artıyor seasons 19 ile at bakıcılığı mantığı biraz gerçeğe yaklaşıyor

Atları ne kadar beslersem besleyim, geliştirirsem geliştireyim hiçbir fark olmuyor alımda 0 dolar Satımda 0 dolar. :confused: yabancı bir kaynakta bu sorunu video çekere bir şekilde çözmüş ancak yabancı dil olmadığı için birşey anlayamadım :confused:

link verebilir misin? biz de bakalım. belki yardımcı olabiliriz. :+1:

Dakika 10.40 dan itibaren