FS 19 Multiplayer "SimülasyonTÜRK Kasabası" 2020 Sezonu

Evet işte yine başlıyoruz. :smiley: Verygames.net sponsorluğunda Farming Simulator 19 multiplayer sunucumuz açılıyor. Bu kez SimülasyonTÜRK Kasabasında tek bir ağa var! :smiley: Herkes o zalime çalışacak.

fs19-multiplayer-simulasyon-kasaba-2019-yaz

Sunucu Bilgileri

Multiplayer Sunucu Bilgileri
Continental Europe > SimulasyonTURK Kasabasi (Turkish dilinde)
Harita: Slovak Village Map 1.1
Gerekli modlar; http://149.202.141.37:4242/mods.html (Oyun içinden de ulaşabilirsiniz.)
Kurulan modlar; http://149.202.141.37:4242/mods.html

Sunucu; Verygames VXP Farming Simulator 19 Server
Lokasyon: Strasbourg
Sponsor: Verygames.net
Discord: (FS 19 Köylüler rolü veriliyor. Acele etmeyin anında veremeyiz ama odalarda buluşabilirsiniz.)

Çiftlikler

SimülasyonTÜRK Sunucusu #1 - 16 slot
1- ST Farm @HasanOfke
2- Generalin Yeri @UltraGenerall
3- Afyok @afyok
4- Uğur Akbay @ugrkby
5-
6-
7-
8-

Kurallar

Kurallar;
Sunucudaki oyuncular birbirileriyle olan iletişimlerine dikkat etmeliler.
Herkes bir çiftlikte yönetici olamaz. Herkese de çiftlik açılamaz. Aktif oyuncular kendi çiftliklerine sahip olabilir.
Sunucu 16 kişiliktir aynı anda bu kadar oyuncu oynayabilir. Ancak daha fazla kişi alınabilir ama aynı anda giremezsiniz. Bir çiftlikte kaç kişi çalışabilir ona siz karar vereceksiniz.
Çiftlik şifrenizi kimseyle paylaşmayın. Aksi takdirde biz sorumlu olmayız.
Çiftlik silindiğinde her şey gitmektedir.
Bu sunucuya katılmakla çiftlikte çekilen videolara ses/görüntü izni vermiş olursunuz.
Seasons 19 modu 24 Temmuz itibariyle kullanılmaya başlanacaktır. Mevsimler modu sayesinde daha gerçekçi bir şekilde oynanabilecek.

Uyarılar

Uyarılar!
Büyük arazileri satın almak şimdilik yasak.
İlk haftalar ilgi nedeniyle sunucu hep dolu olabilir.
Sunucuya kayıtlı olmayanlar giremez.
Multiplayer’da çiftlik kurmadan önce çiftlik yerleşimi ve arazi şeklini normal profilinizde deneyin.
Kendi sunucularınızı da bu şekilde bu bölümde paylaşabilir, oyuncu alabilirsiniz.
Discord sunucusunda bulunmak zorunda değilsiniz.
Sunucu yönetimini mümkünse meşgul etmemeye çalışalım.
Herkes çiftlik sahibi olmak zorunda değildir. Birlikte oynamak zorundayız.
Para sizin, çiftlik sizin ve bütün kararlar size ait…

Verygames.net ’ten sunucu satın almak için https://www.verygames.net/en/shop/fs19-server-host-fs19-rental-mieten_54

(%5 indirim kuponu “simturk” )

Farming Simulator 19 Multiplayer Sunucu Nasıl Açılır ve Yönetilir? [Video]

https://www.simulasyonturk.com/farming-simulator-19-multiplayer-sunucu-nasil-acilir-ve-yonetilir-video/

8 Beğeni

İndiriyorum hemen mp zevkli olur.

3 Beğeni

İlk etkinlikte Holmakra haritasında ağaç katliamı yapabiliriz kesip talaşa dönüştürüp satıcaz :smiley: belki de talaş yapmadan satarız kendine güvenen gelir yükler :smiley:

1 Beğeni

bende sunucu listede çıkmadı açılmadı mı daha?

Aah aah, eski ağa olduğum günler canlandı gözümde :joy:

3 Beğeni

Harita sezon moduyla bide kar küreme aletleriyle tadından yenmez…

Agam beni seviimisin.

Sunucu henüz hesaba eklenmedi. Zaten eklenince ayarlamalar ve gerekli modlar kurulacak sonrasında tarih verip oynamaya başlarız. Holmakra haritasındaki tüm ağaçları kesebiliriz. :smiley:

1 Beğeni

Sunucu açıldı şimdi ayarlamaların yapılması gerek. Yarın bakarız. :smiley:

katılmak için?

katılmak isterim :+1:

malesef ben oyunda yeterli fps ile oynayamıyorum. o yüzden katılamayacağım.

Diğer işlerden fırsat kalmadı zaten 2 gündür doğru dürüst ilgilenemiyorum hafta sonu sunucuyu hazırlamaya çalışıcaz artık :smiley:

iyi güzelde nası katılacaz oyunu avcumun içi gibi biliyorum artık xd

1 Beğeni

Selamün aleyküm kardeşim toplanır mı aynı ekip yine oynar mıyız? Yada @HasanOfke ağa alır mı bizi geri çiftliğe?

1 Beğeni

Yeni sezona hazırız @HasanOfke geçen sefer katılmıştım boş yer var ise gelmek isterim…

Steam Profilim göz atmak istersen eğer…

Bana uyar abi bi iki haftaya katılmış olurum ben.

1 Beğeni

tamam kardeşim tekrar HOŞGELDİN haberleşelim mutlaka

1 Beğeni

Modların çoğu kuruldu, profil ayarlandı. Holmakra’da başlayacağız. Ormancılıkla ilgili birkaç mod daha kurmam gerek. North Modding Company’nin düzenlediği araçlar vs. var onlar çok işe yarıyor. Ondan sonra ormancıları topluyoruz.

2 Beğeni

I am ready.