Fs 19 Açılmama sorunu (siyah ekran hatasi)

Arkadaşlar fs 19 oynuyordum hatta yaklaşık 4 aydır :slight_smile: fakat bugün bi hata oldu girerken oyun açılmadı siyah ekran geldi ekran zoomlandı (hani böyle gta sa girerizde ekran çözünürlük çözülürya inş anlatabilirmişimdir) sonra siyah ekran tekrar geldi ve oyundan attı yardım edecek varsa yazsın oyun orjinal değil haberiniz olsun

Hakan merhaba. SimulasyonPark olarak sorununu ve cozumunu biliyoruz fakat prensiplerimiz geregi korsan oyunlara destek vermiyoruz. anlayisiniz icin tesekkur ederiz.

1 Beğeni

Emeğe saygı lütfen

1 Beğeni

aynı sorun bende de var benim Oyunum orjinal dün gece 3 de giriyordu ama sabah kalktığımda oyun tıklanıyor oyun başlama ekranı gelmeden siyah ekran hatası alıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler…

Merhaba
Belgeler> Oyunlarim> FarmingSimulator2019 un icindeki Game.xml dosyasini silip tekrar denermisiniz.
Farkli yontemler bulursam onlarida buraya yazarim.

Steam Bulut ozelligi yuzunden olabilir. kapatip tekrar deneyebilirsiniz.

birde ekran karti sucunuzu kontrol edermisiniz. guncellemelerini. hatta mumkunse eski surucuye geri donup bir denemenizi oneririm.

Öncelikle teşekkürler oyun açılmıyor ekran kartı olayını denıcem şimdi

olmuyo başka çözüm varsa lütfen atarmısınız

açmayı buldum yardımınız için çok teşekkürler

sorunun nasil cozuldugunu buraya yazarsaniz iyi olur. belki birgun baskasinin isine yarayabilir.

nasıl çözüldüğünü yazsaydın be keşke knka

orjinal oyun başta hiç sıkıntısız oynuyordum ertesi gün tekrar girmeye çalıştığımda bu sorunla karşılaştım ve bi türlü çözemedim yardım ederseniz çok sevinirim

çözebildin mi

merhaba aynı sorun bendede oldu stem bulut özeliğini nerden kapatıcağımı bilmiyorum ve ekran kartı sucumu nasıl değiştircemide bilmiyorum yardım edermisiniz

Dostum ilk olarak dosyaların bütünlüğünü doğrula, yararlı olabilir. Ekran kartı sürücün güncelse sorun olmaz. Marka ve modeline göre internetten araştırarak kendi sitesinden bulabilirsin.

Arkadaşlar merhaba sayfada yeniyim oyunum orjinal fs 19 1 gün öncesine kadar açılıyordu si.di ise açılmıyor tikliyorum açılmıyor 1 2 kere girdi ondada inanılmaz kasıyordu sistemim i5 3470 gtx 1050 ti 4 gb 8 gb ram

bendede oldu her yere her siteye baktım ama cözüm yok
yardımcı olursanız sevinirim

bende de aynı hata olmuştu ama buldum my games kısmında fs 19 dosyasını silip oyunu dogrulatın o zaman oluyo ben oyle yaptım

Sorunun çözümü basit arkadaşlar belgeler my games fs19 shader cache dosyasını silin tamamdır