Forza Motorsport 7 - Screenshots

Burada Forza Motorsport 7’nin muhteşem oyun atmosferinde çektiğimiz ekran görüntülerini paylaşabiliriz.
Oyunun ana konusu burada https://www.park.simulasyonturk.com/t/forza-motorsport-7-ana-konu/323/26

Çektiğimiz ekran görüntülerini siteye yükleyerek ya da Flickr gibi önemli siteler üzerinden paylaşabiliriz.
Araç ve pist bilgiler ile birlikte hikayeleştirebilirsiniz.

1 Beğeni

Dün gece Çek Cumhuriyeti, Prag pistinde oynadım. Pist derken :smiley: bildiğin Prag şehir içi ve tarihi yolları… .
Nissan GTR kullandım amacım direksiyon setini ayarlamaktı. Rastgele bir ekran görüntüsü aldım. Muhtemelen en çok oynayacağım pistlerden olacak çünkü şehirde geçiyor :smiley: manzaralar güzel…

3 Beğeni

@HasanOfke Arabamı neden sürüyorsunuz beyefendi alırım anahtarınızı

1 Beğeni

E63 AMG ile Nascar pistinde kafa yapmaya çalıştım :smiley: Seviyorum böyle sürekli dönmeyi.

3 Beğeni

Dün akşam Ford Focus ile son testleri yaptım. 3 ayrı pistte yarışlara girdim ve birinci oldum :smiley:

Ardından sıkıldım çünkü araç çok ağır gibi bir de modifiyesiz zaten :slight_smile:
Ama Type-R öyle mi?

3 Beğeni

Ford daha güzel duruyor bence veya mavi (en sevdigim )olduğundan olabilir .

1 Beğeni

Long Beach pisti… Ama pek tat alamadım bu akşam başım ağrıyor yarın devam

2 Beğeni

1991 Hoonigan Rauh-Welt Begriff Porsche 911 Turbo

Hatta video bile çektim yayınlayacağım :smiley:
En sevdiğim araçtır.

2 Beğeni

Uzun bir aradan sonra yeniden girdim.

1 Beğeni

Ateş ediyor dedikleri bu olsa gerek

1 Beğeni

Samsung QLED TV Car Pack ile gelen 2016 Toyota Land Cruiser Arctic Trucks AT37

1 Beğeni

Doritos araç paketi ile gelen 1985 model Nissan Safari

1 Beğeni

e o zaman bize de helal olsun demek kalır sana hasan abi :blush::blush:

2 Beğeni

Nissanları seviyoruz :smile:
Bu arkadas Ams Performance Alpha 12 performans paketine sahip . 1000+ Hp olarak yürüyor :slight_smile:

Bu 350Z nismo tamamen orjinal hiç kurcalanmamış . Ihaleye çıkartsalar millet birbirini öldürür sahip olmak için öyle bir makine :smile:

Bu 370Z Nismo ise her hafta sonu track day kovalıyor . Aem Sway Barlar , Turbo Back egzoz sistemi ve roll cage e sahip :slight_smile:

Sleeper gibi durduğuna bakmayın . Aracımız her zamanki gibi stock değil :smiley:

ben de girip biraz turluyorum

O zaman Nissan ile turlamalar…
Klavye ile burada oynanabiliyor sadece sesi dinleyip rahatlamak istiyorum :smiley:

227km/s giderken

1 Beğeni

Yan yatan aracı kim ister ?