Forza Horizon 4 - Ana Konu

Adamlar reklamlar ve genel olarak tanıtım için yüzbinlerce dolar harcıyor. Ya da milyon dolar diyelim :smiley:

Böylece yarış oyunlarında zirveye oturuyor. Ne kadar gerçekle ilgili çalışma yapıp oyunda da bunu da yaşatırsan karşılığını alırsın. Need for Speed otursun düşünsün gerçi sahipleri düşünmeli diyecem de tek düşündükleri daha fazla para kazanmak olduğu için :smiley:

3 Beğeni

Lansmandan bilgiler

1 Beğeni

Hangi gün etkinlik yapalım?

Bu akşam olabilir.

Ben bu araç motor ayarlarını anlamadım hiç la

Beyler bu oyunu nerden alabilirim pc icin

Windows mağazasından alabilirsin

nasıl windows magzası ben hiç windows magzasından oyun almadım

Windows 10 olmak zorunda
Xbox da gmail yada hotmail ile oturum ac sonra windows store den oyunu bulup satin al bu kadar baska bir sey yok

Ken Block Knk İngiltere nin tozunu attırıyor.

nissan sentra nismo ve rx7 garajıma gelmemiş bunları almak için bir şey mi yapmak gerekiyor.

Arkadaşlar dün gelen Windows 10 güncellemesiyle oyun bende açılmaz oldu bugün bir buçuk saat Microsoft Türkiye destek ile uğraştık Windows 10 u bir önceki sürüme alıp oyunu çalışır hale getirdik böyle bir şey yaşayan oldu mu artı 6 gün önce Microsoft Store da online iken uygulama ve oyunlara tıkladığımda sayfa görüntülenemiyor çıkıyor bunu çözemedik araştırıyorlar Microsoft dan haber beklemedeyim bunu yaşayan dolu kişi var sizlerde böyle bir şey oldu mu?? bilgi sahibi olan varsa desteğini beklerim.

2 Beğeni

Ben de guncellestirmeler kapali hocam ya cunku ne kadar guncelleme o kadar bela

Bu arada benim sorun oalcak girdigin etkinliklerde klup uyleeri de yarisda var onceden girmis simdi burda ki sieamalar yani sureler sizin gercek yaptiginiz sureler mi

Benzer sorunları bende yaşıyorum. Microsoft store ve xbox uygulaması inanılmaz sorunlu. İlginç bir şekilde microsoft buralara el atmıyor. İnternette sadece bi bağlantı sorunundan yakınan yüzlerce insan var.

@HasanOfke Araç motor toplama videosu ne zaman gelecek uzun sürecek mi la

konsolun dualshock v4ünü bekliyorum :smiley:

1 Beğeni

Menüden car pass sekmesine gelin araçların üzerine tıklayın garaja ekleyin

Bugün iki video yayınlıcam. Biri Gamepass olayını anlattım biraz da oynadım. Diğerinde BMW M5 topluyorum. Sonraki videoda yine istediğinizi bir aracı bütçe belirleyip toplarım. Son videoda Unlumansur eşlik etti.

3 Beğeni

@TheSword bizde seninle edinburgh un tozunu attirmistik lütfen yani :smiley::smiley:

1 Beğeni

Özellikle o xbox hesaplarınızı paylaştığınız ve eklediğiniz kişiler cins cins gruplara davet edip izinsiz ekliyorlar haberiniz olsun @HasanOfke Videoyu da bekliyorum