Ford F-MAX Mod Projesi

ATS İçinde Paylaşım Olacak mı?

1 Like

Basından sonuna kadar profesyonelce götürülen bir iş yaptınız kanaatimce.Reklami da çok başarılı oldu 6 7 ay gibi bir süreç harika yönetildi.Bu kadar emeğin olduğu bir moda para istememekte ne kadar içten ve zevk ile yaptığınizin kanıtıdır bence.Ciktigi Para kazanmayacaksınız belki ama umarım hak ettiğiniz itibar size gösterilir.Malum emeğe saygının değersiz olduğu bir ülkeyiz.

13 Likes

Ford ana vatanda :smile:

2 Likes
35 Likes

Eline sağlık, F Max’i zevk alarak oynayacağım bir kez daha doğrulandı :smiley:

2 Likes

Harika… :slight_smile:

2 Likes

Vay canına

very perfect, I’m counting the seconds to drive, congratulations to you

15 Likes

Acaba korna sesinide çekebilirmisiniz ?

1 Like

29 Likes

Öncelikle bu muhteşem mod için yapanların ellerine sağlık. Aklımda acaba sis farı da aktif olacak mı diye geçmedi değil?

1 Like

Sis fari yok ki :grin:

Sis farı yok mu ? 2018 yılında tanıtılıp satışa çıkmış,standart donanım özellikleri yüksek bir araçta sis farı nasıl olmaz.Hem ön,hem de arka sis farı Ford F-Max’in en düşük donanım pakedinde bile standarttır.Far grubunun içinde yer almaktadır.Sis farı illa far grubu dışında bir yerde olacak diye aramayın.Bir şeyi de yazarken en azından bilgi sahibi olmasanız bile araştırın ki yanlış bilgilendirmeye sebep olmasın. :wink:

4 Likes

Manzara… :blue_heart:

32 Likes

Nasıl sis farı yok. Bence böyledir

2 Likes

O özelliği SCS getirmesi lazım araçların hepsinde sis farı var ama yanmıyor saçmalık. Yıllardır niye bu özelliği getirmiyorlar bilmiyorum halbuki onlar için çok çok basit bir özellik isteseler 1.36 ya bile hemen getirirler tekniğini biliyorlar çünkü.

1 Like

Çünkü oyunda sis veya görüşünü engelleyecek kadar kötü hava koşulları yok ondan olabilir mi ? :thinking:

6 Likes

Scs nin getirmesi gerekiyor evet. Tabi bunun icin havanın sisli falan olması gerekiyor. Ama bazı modlu araçların sislerini yakabiliyorsun. Bu yüzden sordum bu efsane modda da acaba kullanabilecek miyiz diye.

Kötü hava koşullarının olmaması bahane değil ama o sis farlarının yanmaması her türlü saçmalık ve kötü hava koşullarının artık olması gerekiyor yani geç bile kalındı.

3 Likes

Arkadaş haklı birde bu oyuna Farming simulator 19 a çıkan seasons modu gibi bir hava gelmesi gerek bazı aylar karlı kışlı bazı aylar güneşli bazı aylar sisli yağmurlu felan değişmesi lazım buna nazaran değişken terrain gelmesi lazım ki oyunun ana haritasındaki yeşşilikler bir süre sonra kahverengiye kahverengiler yeşile felan dönüşüm yapması lazım…asfalt renkleri felan arada değişime uğraması lazım bu yapılamayacak yada fps yiyecek bir durum değil…nasıl şimdi yollarda beklenmedik kazalar görüyorsak aynı o mantıklada terrain renkleri değişecek asfalt renkleri değişecek asfalt renginden kastım mesela siz calais duisburg ayda 15-20 defa gidip geliyorsunuz o yolda bir süreden sonra artık böyle lastiğin geçtiği yerler daha siyah asfalt çevresi daha beyazlı gibi kalacak felan filan…

1 Like