Ford F-MAX Mod Projesi

Kaplamalar çok hoş duruyor, ellerinize sağlık

1 Like

FactSheet 2

25 Likes

ATS İçinde Paylaşım Olacak mı?

1 Like

Basından sonuna kadar profesyonelce götürülen bir iş yaptınız kanaatimce.Reklami da çok başarılı oldu 6 7 ay gibi bir süreç harika yönetildi.Bu kadar emeğin olduğu bir moda para istememekte ne kadar içten ve zevk ile yaptığınizin kanıtıdır bence.Ciktigi Para kazanmayacaksınız belki ama umarım hak ettiğiniz itibar size gösterilir.Malum emeğe saygının değersiz olduğu bir ülkeyiz.

13 Likes

Ford ana vatanda :smile:

2 Likes
35 Likes

Eline sağlık, F Max’i zevk alarak oynayacağım bir kez daha doğrulandı :smiley:

2 Likes

Harika… :slight_smile:

2 Likes

Vay canına

very perfect, I’m counting the seconds to drive, congratulations to you

15 Likes

Acaba korna sesinide çekebilirmisiniz ?

1 Like

30 Likes

Öncelikle bu muhteşem mod için yapanların ellerine sağlık. Aklımda acaba sis farı da aktif olacak mı diye geçmedi değil?

1 Like

Sis fari yok ki :grin:

Sis farı yok mu ? 2018 yılında tanıtılıp satışa çıkmış,standart donanım özellikleri yüksek bir araçta sis farı nasıl olmaz.Hem ön,hem de arka sis farı Ford F-Max’in en düşük donanım pakedinde bile standarttır.Far grubunun içinde yer almaktadır.Sis farı illa far grubu dışında bir yerde olacak diye aramayın.Bir şeyi de yazarken en azından bilgi sahibi olmasanız bile araştırın ki yanlış bilgilendirmeye sebep olmasın. :wink:

4 Likes

Manzara… :blue_heart:

32 Likes

Nasıl sis farı yok. Bence böyledir

2 Likes

O özelliği SCS getirmesi lazım araçların hepsinde sis farı var ama yanmıyor saçmalık. Yıllardır niye bu özelliği getirmiyorlar bilmiyorum halbuki onlar için çok çok basit bir özellik isteseler 1.36 ya bile hemen getirirler tekniğini biliyorlar çünkü.

1 Like

Çünkü oyunda sis veya görüşünü engelleyecek kadar kötü hava koşulları yok ondan olabilir mi ? :thinking:

6 Likes

Scs nin getirmesi gerekiyor evet. Tabi bunun icin havanın sisli falan olması gerekiyor. Ama bazı modlu araçların sislerini yakabiliyorsun. Bu yüzden sordum bu efsane modda da acaba kullanabilecek miyiz diye.