Ford F-MAX Aksesuar Paketi Projesi (v1.0 Yayınlandı)

Mod yapmak isteyenlere örnek bir proje olacak. Sıfırdan Blender’da başlayıp bu şekilde çalışmalar ortaya koymak farkını gösteriyor. Bu araca editci tayfanın dokumasını hiç istemedim. Ne yaptığını bilen kişilere ihtiyacımız var. :slight_smile: Güzel bir mod olacak. Başta olmasa da Steam Atölye’de paylaşılmalı sonuçta orada 118 binden fazla abonemiz var. Teşekkürler @ONURKULL

13 Beğeni

@ziyaslan Teşekkür ederim :slight_smile:

@HasanOfke Güzel yorumların ve platformdaki tüm bu imkanlar için ben teşekkür ederim. Desteğinizi görmek gerçekten motive ediyor. Araç o kadar güzel olduki sıfırdan Blender öğrettirdi :smiley: Tamamlandıktan sonra dağıtım için konuşacaktım zaten, ilk çıkışıda Steam atölyeden olabilir o konuda işin ehli sensin :smiley:

10 Beğeni

HAZIR OLAN EKLENTILER;

• Tavan için aksesuar slotları
  • Işıklı FORD, FMAX logo aksesuarları

20 Beğeni

Ellerine sağlık. :heart_eyes:

1 Beğeni

Ellerine sağlık beklemedeyiz. :slight_smile:

2 Beğeni

Ford Tuning Pack :smiley:

5 Beğeni

First look​:+1::+1::+1:

2 Beğeni

Bence gayet iyi…

1 Beğeni

HAZIR OLAN EKLENTILER;

• Yeni koruma barı
  • Cam ortası ışıklı FORD panosu
  • Fmax Lightbox

15 Beğeni

:open_mouth: konuyu heyecanla takip ederken , yorum yazmayı unutmuşuz iyimi.
Sıfırdan emek harcayıp birşeyler öğrenip , ortaya güzel birşeyler koyan insanlara her zaman hayranlık duymuşumdur.
Kolay gelsin , güzel gidiyor.

Naçizane bir kaç fikir.

Hazır el atmışken , malum SCS nin yada piyasadaki cam önü tabelalarının gerçekçiliği tartışılır.
Gerçeğe yakın cam tabelaları , düz ve çapraz olarak camın sağına soluna ortasına ve orta üste gerçekte asıldığı gibi slotlandırılabilir.
Yine aynı şekilde ford’a özel ön cam sağ alta Yerli Üretim Sticker’ı slotlu tak çıkar eklenebilir. ÜZerine tebeşir yazısı şasi numarası da aynı şekilde. Ve tabiki kaliteli TIR ve ADR tabelaları. modlardakiler yine gerçekçiliği düşük malesef…
Bunlar senin paketinden biraz konu dışı gibi aslında.
Ama olursa bu aracın olmazsa olmazları arasında bene bu eklentiler.

Tekrar Kolay Gelsin dostum. :clap: :raising_hand_man:

10 Beğeni

image Ben de bir ekleme yapayım.Kullanabilirsen Eugene’nin modunda olan (New Volvo FH)'deki tabelalar gerçeğe en yakın tabelalar.Onları kullanırsan müthiş iş çıkar.

2 Beğeni

@redabulyu
Güzel düşüncelerin için teşekkürler :slight_smile: Bende skin paketin için kolaylıklar dilerim.
Yerli Üretim logosu zaten hazırda var hatta Blender daki ilk denememdi, güzel fikir onu ekleyebilirim aynen, TIR işaretleri de aklımda var. Aslında Tobragonun moduda gayet yeterli ayıpta olacak belki o modun üstüne fakat levhaları bana hep küçük geliyor. Açık kapalı ADR, açık kapalı TIR, L ve 6 levhaları eklenebilir. Hatta onların textureleri bile hazır, garajdaki arabalardan çekmiştim fotoğraflarını. Cam tabelaları için söz veremiyorum çünkü ışıklı panolara özel ilgim var onlar kullanılsın istiyorum yalan yok :smiley: hatta muavin ve şoför tarafında olanları tekrar elden geçirebilim.
Tekrar desteğin için teşekkürler. Sanada kolaygelsin :raised_hand:

@ErnYtknn14 Moddaki yeni eklenen modellerin çizimleri bana ait, öylede kalmasını istiyorum. Sadece camın ortasındaki pano SCS. Diğer kişilerin yaptığı modelleri kendi modunuzda kullanmanız için özel izin gerekli. Halihazırda yapılabilecek bir model içinde izin istemekle zaman kaybetmeye gerek olmadığını düşünüyorum.

5 Beğeni

O halde texturelarını gerçeğe benzer kullanabilirsiniz herhalde diye umuyorum,kolay gelsin.

3 Beğeni

:point_up_2: :wink:

3 Beğeni

HAZIR OLAN EKLENTILER;

• Lightbox için aksesuar slotları
  • Klimaya gövde rengi seçeneği
  • L, EURO6, TIR (açık / kapalı), ADR (açık / kapalı), levhaları

Biraz ızgara deldik ama olsundu :smiley:

26 Beğeni

Elinize sağlık kalite akıyor. Lightbox customizable mı olacak yoksa sadece Ford logosu mu mevcut olacak hocam?

3 Beğeni

Şablonu ekleyeceğim, değiştirilebilirsiniz :wink:

İşte beklediğim cevap. :sunglasses:

1 Beğeni

@ONURKULL ellerinize sağlık, çok güzel bir çalışma ortaya çıkacağı kesin. :star_struck:

2 Beğeni

Teşekkürler :raised_hand:

2 Beğeni