Ford F-MAX Aksesuar Paketi Projesi

kralsın abi

2 Beğeni

FORD F-MAX DA EMEĞİ OLAN HERKESE TEŞEKKÜRLER

merakımdan soruyorum insan merak ediyo işte :slight_smile:

Bu modifiye paketinde şey varmı ?

ÜST DEMİR OLARAK ön tarafa (far bibendum gibi şeyleri koymak için) 6 slot (en az 6 olması çok iyi olur çünkü 2 bibendum ve 3 far yakışmıyo 4 far daha iyi oluyo :slight_smile: ) + ön kısmın alt tarafına küçük ledler ekleyebileceğimiz slotlar (örneğin 1+3+1 şekline) + üst demirin tavan kısmına uyarı ışıkları ve korna koyabileceğimiz tavan slotları + yine ön kısma light box koymak için üst demirin alt kısmına ortaya güneşliğin hemen üstüne 1 tane slot olucak mı (yanlarına bibendumda fena olmazdı :smiley: (gerçi bu varda demirlisi yok sanırım) ) + yine üst demirin yan taraflarına küçük led ekleyebileceğimiz slotlar (gerçi bu varda ekstra olarak spoiler kısmınada küçük bi boru ekleyip onada 2 led ekleyebilirdik ) (üst demirin spoilere kadar uzun olması gerçekten çok hoş oluyor)

ALT DEMİR OLARAK yanlara en az 2 şer led koymalık slot ve önlere 1+3+1 olucakmı yada öne 7 slot koyup isteyen 1+3+1 yapar isterse 7 led koyar gibi bu olucak mı ?

YAN DEMİR OLARAK böyle ne biliyim klasik yan demir de işte 6-8-10 falan slotlu demir olucak mı ?

SPOİLER kısmında led koyabilecekmiyiz ? kırmızı led koymak hiçte fena olmazdı hem yanlara hemde üste

merakımı mazur görün benim şuanlık tek merak ettiğim şey demirler

Kolay gelsin iyi çalışmalar

2 Beğeni

@Swanky Estağfurullah, sorun yok fakat bahsettiğiniz isteklerin çoğu modda mevcut (resimlerden sizde farketmişsiniz zaten) slot sayıları konusunda bence şuan yeterli seviyede, hem bitirdiğim parçalara geri dönüp yavaşlamak istemiyorum hemde çok ışıl ışıl böyle gazino gibi modifiye sevmiyorum :slight_smile:
Tampona slotlar eklenecek.

8 Beğeni

@ONURKULL hocam naçizane bir tavsiye de bulunmak isterim.Daha önce paylaşıldıysa affola.
Basamak kısmına bu tarz working light diye geçen geri vites lambalarıyla senkronize çalışan bu lamba eklenebilirse güzel olur tabi kolay bi süreç ise … :+1:

9 Beğeni

@Byozgatli Şu sıra son eklentilerle uğraşıyorum ama yayınlandıktan sonra update süreci olursa deneyeceğim :wink:

11 Beğeni

@ONURKULL emeğine sağlık f max için eksik kalanı doldurdunuz takipteyim.

5 Beğeni

HAZIR OLAN EKLENTILER;

  • Tampon için aksesuar slotları
  • SCS güneşlik modelleri (Mirage, Samurai, Sting, Titan, Viking / orjinal + gövde rengi seçenekleriyle)

26 Beğeni

Ben diyorum ki, bu Aksesuar Paketini biz ayrıca indirmesek, ilk defa F-Max’i deneyecek arkadaşlar için de kolaylık olması bakımından, Steam Atölye’de F-Max’le birlikte gelse? @Emre54 @ONURKULL çünkü bu aksesuarlar gerçekten büyük eksiklikti.

5 Beğeni

@fiatisti Benim için gurur olur orası ayrı ama F-MAX ın ana modu çok başka bir seviye, orada çok ayrı bir emek çok ayrı bir organizasyon var. Profesyonel ellerden çıkan, profesyonel bir projeydi F-MAX o nedenle benim gözümde bambaşka bir yerde. F-MAX takımına saygı açısından mod olarak kalmasından yanayım.

Birde arkadaşlar bir ricam olacak; yorumlarınızda “eksiklik” kelimesini kullanmamanızı rica ederim. Arabanın ben başlarkende hiçbir eksikliği yoktu, bu mod kullanılmasada hiçbir eksikliği olmayacak. Bu konuda özen gösterelim.

18 Beğeni

Güzel bi çalışma oluyor ellerine sağlık. Özellikle şu parlak siyah için bekliyorum aracı çok baska yerlere götürecek gerçekten. 10 numara 5 yıldız :wink:

3 Beğeni

HAZIR OLAN EKLENTILER;

  • Lightbox a custom (şablonu modun içinde olacak) ve sarı seçenekleri eklendi.
  • F-MAX panosu güncellendi.

28 Beğeni

HAZIR OLAN EKLENTILER;

  • Far Koruma (Transport tipi)
  • Sallanan Aksesuarlar için FORD, F-MAX ve F-MAX Truck eklemeleri

Evet arkadaşlar bu parçalar son eklentilerdi. Ufak tefek düzenlemelerden sonra modu yayınlayacağım. Tampon eklemesi ve yeni güneşlik modelini bir sonraki güncellemeye bıraktım.

30 Beğeni

10/10 bir modifiye paketi gerçekten severek kullanacağım f max ime yeni bir soluk getirecek parçalar var tam tarihimiz belli midir diye içim içimi yiyor açıkcası

4 Beğeni

Harika geriye bi tek EVR nin sesleri kaldı.

5 Beğeni

Hadi geçmiş olsun bakalım. Umarım yaparken zevk aldınız, ellerinize sağlık. İnönü’ye siparişi geçtik :slight_smile:

3 Beğeni

@EmirAkcaman Benim için büyük tecrübe, güzel bir deneyim oldu.

5 Beğeni

Ellerinize sağlık, heyecanla bekliyoruz :+1:t2:

6 Beğeni

kaliteli moda kaliteli eklenti ya…

6 Beğeni

F-Max’ten sonra en çok merak ederek, heyecanla takip ettiğim projeydi. Sonunda bitiyor. Ellerine sağlık @ONURKULL:clap:t3: :clap:t3:

6 Beğeni

@The.Yigido68 Teşekkür ederim :wink:

6 Beğeni