Fishing: North Atlantic "Balıkçılık Simülasyonu" [Ana Konu]

bana gelen sürümden sonra birkaç düzeltme güncellemesi gelmişti ancak bugün 1.8gb boyutunda bir güncelleme daha geldi
biraz oynanamayacak şekilde sorunlar vardı bu güncellemeyi test edicem ona göre videoya karar verilecek
zaten çıktığında direkt satın almanızı tavsiye etmem :smiley:

ekleme; gelen güncelleme performans sorununu en azından bizim için gidermiş daha rahat takıldım
diğer özelliklerine baktım da işte fishing bering sea bu yüzden güzeldi sevmiştik bu da öyle olmuş
muhtemelen tek probleminiz performans olacak umarım onu da bir nebze düzeltirler ve satın alanlar daha rahat oynar bunların dışında su shaderları çok faydalı olmuş eski oyunu çok oynadım rol yaptım kariyer yaptım bunda da öyle yapabileceğim bir düzen var
artık tekne sürüşü eskisinde olduğu gibi eski su yüzeyinden dolayı sırıtmıyor güzel olmuş

şu oyun multiplayer olsaydı var yaaa üffffff

2 Beğeni

fiyat çok uygun :smiley:

akşam hızlı para kazanma yöntemini anlattığım bir video yayınlanacak dün çekmiştim
ilk tekne, 1 mürettebat, kılıç balığı avlayarak hızlıca para yapabileceksiniz

1 Beğeni

Su fizikleri ve görüntüsü hiç hoş durmuyor, Hatta ne yalan söyleyim Sea Of Thieves daha iyiydi.
Hatta buna göre kusursuz denebilir.

Yeni başlayanlara tavsiyeler, hızlı para kazanma yöntemi Fishing: North Atlantic 2. Bölüm

1 Beğeni

Hotfix Update 1.0.293.4400

Fix for crew savegame issue + more

Changelog:

• Adjusted center of mass on Ocean Runner and Selfy (Should not go under water anymore)

• Adjusted swordfish population (Made it harder to find outside habitats)

• Added second bait freezer on Arctic Pioneer

• Enabled fast travel on custom delivery missions

• Fixed issue with lost crew when loading savegame (Previous lost crew should now be restored to crew house)

• Fixed issue with missing repair net function

• Fixed issue with AI boats not finding habitats

• Fixed issue with gutting Silver Hake

• Fixed lobster tutorial on No Yankee

• Fixed market price crash after selling catch at port

• Fixed lobster mechanic on Selfy

• Improved multi-pot setting

• Increased quota on all FNA boats except Deckster

• Removed snow crab from Arctic Pioneer (Cannot fish Snow crab)

• Tweaked shipyard preview

• Tweaked lights on Follabuen

• Updated Finnish language

bu tekne biraz saçma oldu biraz daha para kazanıp kurtulucam :slight_smile: tüm gemilerle oynayıp tüm balıkları avladıktan sonra bir daha girer miyiz
hayırrr

oynamaya oynuyoruz da ağ balıkcılığı yaparken 3 4 ağdan sonra ağlar hasarlı çekiyorum acaba oyundan kaynaklanan bir sorun mu yoksa ben yanlış bişerler mi yapıyorum anlıyamadım bu durumu yaşayan veya bilgisi olan varmı acaba beyler…

Bu sorunları betada çözüyorlar. Public Beta Branch :: Fishing: North Atlantic General Discussions

Katılıp öyle oynayabilirsin.

1 Beğeni

izlemekte fayda var bugün bunun için video çekeceğim

As bayrakları as

oyunun su dokusu roller coaster tycoon 3’deki havuz suyu ile hemen hemen aynı öyle berbat.

Fishing: North Atlantic’in Yılbaşı güncellemesi ile yeni bir tekne ve buzlanma geliyor! https://www.simulasyonturk.com/fishing-north-atlanticin-yilbasi-guncellemesi-ile-yeni-bir-tekne-ve-buzlanma-geliyor/

1 Beğeni

Evet Yeni Tekneden çıtır görüntüler

kazak ve şapkaya :smiley: 103 tl gümrük vergisi ödeyeceğim bravo iyi ki istedik

:anchor:Fishing: North Atlantic yol haritası açıklandı; Yeni DLC’ler, konsollar, güncellemeler, tekneler, özellikler

:fish::crab:Fishing: North Atlantic, PS4 ve Xbox One için yayınlandı. Şimdi sıra diğer içeriklerde!

deniz tarağı dlcsi geliyor

deniz tarağııı