Fishing: Barents Sea "Balıkçılık Simülasyonu" - Ana Konu

Jalopy incelemesi yerine Fishing Barents Sea yi senin inceleme yorumunu isterdim. Bu oyunu bana tanıtan ve sevdiren kişi sensin daha çıkmadan uzun bir inceleme ve oynanış videolarını izledim neyse emeğine sağlık kolay gelsin.

haberim yoktu inceleneceğinden ondan :smiley:

1 Beğeni

Bu sana yapılma malıydı Level yetkilileri yanlış yapmış şaka bir yana başarıların daim olsun kardeşim.

1.1 güncellemesinin içerikleri belli oldu beta için davet maili geldi haziranın ortasında yani haftaya yapılacak ardından gelen haftada çıkış yapacak. güzel yenilikler vs. var ama fiziklere dair bir şey göremedim :frowning:
haberini yayınlarım

1 Beğeni

Tekne kontrollerinde ayarlamalar ve okyanusta daha gerçekçi davranacağı belirtilmiş. Şimdilik bu kadarını yazayım birkaç önemli iyileştirme daha var ama açıklanmadı. Pazartesiden itibaren paylaşırlar. Tekrar oynar mıyım? Ciddi olarak olmaz ama sorunların çözülmesini istiyorum çünkü oyun bildiğiniz gibi çok iyidi.

1 Beğeni

Yengeç avı Dlc si felan bahsediliyordu hadi bakalım şu optimizasyon sorununu bir giderseler iyi olacak bekliyoruz…

akşamada doğru beta güncellemesi verilecekmiş biraz gecikmiş bayram bayram :smiley: onlara değil de neyse duruma göre pazar günü son halini videoya çekebilirim belki 18inde herkese çıkacak

1.1 güncellemesi değişimi getirmiş.
Gemi kullanımının az biraz daha iyileştiğini anlıyorsunuz.
Gemilerin diğer alanlarına da gidiliyor artık
Seslerde iyileştirme var. Ama görsel hatalar devam ediyor su grafiklerini bir türlü güzel yapamadılar.
Artık zaten motor odalarına da gidicez.
Deniz trafiği olacak başka gemileri tekneleri görebiliyoruz haritada çektim ama yanına gidemedim.

3 Beğeni

Fishing: Barents Sea’nin 1.1 Güncellemesi Çıktı!

1 Beğeni

yeni gemiler geliyor

1 Beğeni

hala test etmedim pek de merakım yok şu an

King Grab DLC sanırım Kasım 2018’de çıkacak.

1 Beğeni

King Grab DLC’nin oynanış görüntüleri

baya iyi duruyor ama başka bir değişim yok su fizikleri hala aynı :frowning:

1 Beğeni

oyunu yeni satin aldim fakat oyunda deniz gozukmuyor neden kaynakli olabilir? yardimci olabilecek varmi ?

grafik ayarlarindan olur bu tarz seyler. tabiyki bunun disinda hersey yolunda ise ! sistemin nedir ?

Fishing: Barents Sea’nin Yengeç Avlama Paketi Kasım Ayında Geliyor!

1 Beğeni

Yengeç avlama DLC’si 7 Kasım’da çıkacak.

Fishing: Barents Sea’nin yengeç avlama gemilerinin ekleneceği DLC çalışması olan King Crab, 7 Kasım Çarşamba günü Steam’de yayınlanacak.

3 Beğeni

FPS 30’larda geziniyor :smiley: Nasıl oynayalım şimdi? Hala düzelmemiş. Oyun sırf bu yüzden kaybetti. Bu oyun geliştiricilerindeki takıntılar yüzünden ya bırakıcam ya da deliricem. Ya da zengin bir kayınpeder bulup oyun nasıl yapılır göstericem. Zengin kayınpeder doğru tercih olurdu.

1 Beğeni

Halbuki görüntü kendine çekebiliyor! :neutral_face: