Fishing: Barents Sea "Balıkçılık Simülasyonu" - Ana Konu

Allahım türkçe hala yok bende hay yapacağınız işe

2 Beğeni

Aynen beklemeye devam yenge bu işi halledemedi bu anlaşılıyor :frowning:

güncelleme gelmiş hala yok gelde sinir olma :slight_smile:

türkce oldu güncelleme listesi az sonra :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

iyide bende hala ingilizce :thinking:

steamde oyuna sag tıkla sonra dillerde türkce cıkıyor :ok_hand:

2 Beğeni

Sonunda Türkçe dil paketi çalışması bitti bekleyen herkese hayırlı olsun

bu ayar neden oyun içinde değil ki teşekkürler hiç oraya bakmazdım vallaha :slight_smile:

sabah 1.3 gb güncellemeyi yapmadan önce 2. gemi ile ağ atmada problem yaşamıyordum 1.3 gb güncellemeyi yaptıktan sonra ağı bırakırken savruluyor ve anlık takılma yapmaya başladı oyun su yüzeyinde çok nadir yırtılmalar var

bilgisayarımın ekran kartı nvidia gtx 950, ram 12gb, 64bit i7. her oyunu kusursuz oynuyorum fakat bu oyunda ayarları düşürsem bile max 30 fps alıyorum biri yardım etsin kafayı yemek üzereyim.

kötüymüş vsync falan kapatmayı denedin mi? bir de unrealda ayar düşürmenin pek faydası yok ama senin sistem kötü değil garip :frowning: steam forumunda konu açmalısın böyle şeylerde inan kimsenin yapabileceği bir şey yok

normsldir 1050 ti ortada 40 fps anca 970 fulde 30

bu kadar optimizasyon sıkıntısı varken su fiziklerini beklemek zaten saçma olurdu ben de bayadır girmiyorum çünkü oynadım :smiley: rahat oynanıyor gibi dursa da gpu full çalışıyor bir şeylerin ters olduğunu görüyordum

3 Beğeni

Oyuna yeni gelen su fiziği düzeltmesiyle oyun görüntüsü netliğini kaybetti bende düzelteceklerine iyice bozuldu hakkında hayırlısı bu aralar oyunu oynuyorum bakalım sistem sömürme olayına bir çözüm bulabilecekler mi

su varsa sisyemi yiyor bf 4 giriyorum 60 fps alırken suya giriyorum 24 fps malesef durum bu

LEVEL Mayıs sayısında Fishing Barents Sea incelemesi var

1 Beğeni

win 7
Ekran kartı NVIDIA Geforce GTX 650
İşlemci İntel (R) Core ™ i5-3470 cpu @ 3,20 GHz
16 gb ram
64 bit işletim sistemi
(Fishing Barents Sea) bu oyun bu pc de kasıyor nedeni ne olabilir en düşük grafiklerde bile düzgün oynanmıyor yardım ederseniz sevinirm

Ekran kartından kaynaklı en az GTX750 istiyor olsa bile değişmeyecek gibi aslında bizde bile rahat gibi oynatıyor ama tüm GPU gücünü kullanıyor. Optimizasyonu problemli yapacak bir şey yok.

anladım teşekkür ederim

Merak etme en iyi sistemi olanlar da bile işlemciyi sömürüyor yani oyun optimizasyonu biraz dertli İleride sorunu çözerler diye umuyorum ama unreal motorunda pek sonuç değişmiyor.