Fishing: Barents Sea "Balıkçılık Simülasyonu" - Ana Konu

https://www.simulasyonturk.com/fishing-barents-sea-turkce-dil-destegine-kavustu/

çeviride bazı eksikler ve yanlışlıklar var güncellemelerde düzeltilecek yazıya ekledim roboto firması yapıyor lokalizasyon çalışmalarını nasıl yaptığını da gördük :smiley: yangın söndürme…

1 Beğeni

Almaya değer mi beyler bu oyun

Diller bölümünde yok türkçe

Beta olayına bakmadınız mı? Türkçe şu an var.

Haftalık görüşmelerim sürüyor. Açıklanmayan bazı şeyler varmış. Yayıncı onaylamadıkça yayınlanmıyormuş. Mesela yol haritasında okyanus su fizikleri maddesi yoktu. Bu gibi şeyler için yakında bir şeyler öğreniriz. Oyunun satışları 25kya yaklaşmış tabi 4-5k ± durumu var. Yine de güzel.

HERMES gemisini sonunda aldım her şeyini ekledim. Şimdi test avına çıkıyorum. Lunar Bow’a göre daha çok keyif alacağım belli bir de steamde trawling rehberi yayınlanmış ona baktım

1 Beğeni

bu gemi çok yavaş ya ana sürüme türkçe gelsede tekrat sıfırdan başlasam

tövbe tövbe…

5 Beğeni

E Maaşallah diyelim hedefe varmışsın Hasan kardeşim denizler kurumuştur kron kron

usta normal yükledim dillerde türkçe yok sonra beta yı yükledim yine dillerde türkçe yok yardımcı olurmusunuz steam zahit yada zahittrugut1

betada da çıkmıyorsa bekleyin daha tamamlanmadı bugün yarın tam güncelleme gelir zaten çeviriler eksik

Beklemeye devam yani siz dil dosyasini verseniz olmuyormu :hugs::hugs::hugs:

Fishing: Barents Sea için Türkçe dil desteği geldi. 6. bölümde HERMES gemisi ile balık avına çıkıyoruz. Dip trol yöntemini kullanıyoruz. Ayrıca oyunun yol haritasını aktarıyoruz.

1 Beğeni

Çözümü buldum sagolun

Nasıl bulduğunuzu yazabilir misiniz?
Eğerki bu sorun ile başka birisi karşılaşır ise onada faydası olması açısından… :slight_smile:

bu akşam güncelleme geldi fakat türkçe yok acaba hala betada mı ayarlar bölümünde dil ayarları da yok anlamadım

Oyunu kurun sonra betasını kurun oyunun bulunduğu klasörde FBS klasörü oluyor içersinde Config olana girin üçtane alt alta en yazıyor tr yapın oyuna girin büyük ihtimal tekne alma yerine gelince sizi oyundan atacak sonra beta sürümünde yeniden tam sürüme geçin aynı klasörde bu defa tek en yazan yer var onu tr yapın bu kadar. ayrıca şimdi biri çıkar aaaaa neden bukadar ugrastınki şöyle yapacaksın falan arkadaşlar bu yolu kendim buldum kimse yardım etmeyince ugrastım oldu saygılarımla

1 Beğeni

teşekkür ederim tuhaf iş :slight_smile:

geçip deneyim bi ara çok teşekkürler :slight_smile:

Herkese merhaba, yeni bir 1.0.13 güncellemesi var.

NOT: Bu yamada, balık kotalarını güncelledik, bu nedenle önceki kaydetme oyunu kotası sıfırlanacaktır.

Balıkçılık için yeni yama: Barents Deniz şu anda indirilmek üzere Steam’de yayımlanmaktadır.

Değişiklikler:
Hermes’de kontrol panosuna ışık anahtarları eklendi
Fareyle üzerine gelene ekip yuva kutularına vurgu eklendi
İstirahat dönmek için mürettebata çift tıklama eklendi
Ayarlanan mürettebat yuvaları, oyuncu şimdi mürettebatı sağdaki yuvaya yerleştirmeye mecburdur
Hammerfest ana limanında ayarlanmış rıhtım alanı
Bina pencerelerinde ayarlanmış ışık yoğunluğu (Gece ​​daha az parlak olmalıdır)
Trol esnasında oyun dışı kalma
Balık taşımayan minyum taşı ile ilgili sorunlar düzeltildi. Şimdi her zaman biraz balık olmalı
Kaydetme / yüklemeyi doğrulamak, ulaşılamaz misyon yol işaretlerini önlemek için sabit yaşam alanları
Dişli kayıt defteri girişleriyle ilgili sorunlar
Rastgele yemek simgeleriyle ilgili sorunlar
Sabit örümcek çizelgesi yok Scanmar ekran ayarları
Gece teknelerde parlak ekranlarla ilgili sorunlar
AI gemilerinde haritanın güncellenmiş yüzgeçlemesi
Güncellenmiş NO çeviriler (Sabitlenmiş yazım hataları düzeltildi)
Tekne başına hesaplanacak balık kotası güncellendi (NOT: Önceki kaydetme kotaları sıfırlanır)

Yeni güncellemeler gelmeye devam edecektir, hepinize teşekkürler :slight_smile:

2 Beğeni