Fernbus Coach Simulator - Ana Konu

Multimedya DLC’si gönderildi ve bende aktif henüz inceleyemedim.
Asıl garip olan Comfort Class HD (Setra) otobüsleri DLC’si de geldi ama çıkışta aktif olacakmış yani 30 Kasım’da kesin çıkıyor. 3 farklı model var. ComfortClass S 515 HD, 516 HD/2, 516 HD, 517 HD, 519 HD

4 Beğeni

bunlar çok önemli değil hasan asıl şu sürüş fiziğini bir düzeltseler keşke aracı bazen zaptetmek zor oluyor direksiyon’u çevirince sanki boşa dönüyormuş gibi oluyor
yani acill olarak bu sürüş fiziğini düzeltmeleri gerekir derim ben

1 Beğeni

TML Studio’nun Facebook hesabından paylaşımı heyecan yarattı.30 Kasım’da çıkacağı yazılmış.Merakla ve büyük bir heyecanla bekliyoruz. :slight_smile: :blush:

Birkaç güne Setra videolarına başlıyoruz :smiley:

1 Beğeni

Ayrıca yine 30 Kasım’da Multimedia DLC’si de çıkıyormuş.

son videoda ne var ne yok anlattım

Not: Araç fizikleri iyileştirilmiş olayına başta pek ısınmamıştım ama fark az da olsa var.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1680468505306543&id=167710009915741

Mazeret yok :grin:

OMSI 2’de yıllardır çalışan multimedya yeni geliyor :smiley:

Gtx 1060 ekran kartım var 30 fps üstü nadiren görüyorum yardımcı olabilecek var mı

Oyunun kendi sıkıntısı galiba optimizasyon dedikleri şey :neutral_face:

Diğer sistem özellikleri nedir?
Tamamen kaldırıp yeniden kurmayı denedin mi?

Setra otobüsü Pazartesi elimde olur. Geldiği gibi çekmeye çalışırım zaten modeli görüp 1 sefer atarım sonra oynar mıyız? Oynamayız…
Yayın açmayı denerim. Fernbus yayını şart ama klasik hiçbir anlamı olmayan sorular gelecek.

Denedim sıfırdan yükleyerek de ama olmuyor.

• geforce gtx1060 6gb
  • 16 gb corsair vengeance ddr4 ram
  • amd ryzen 1600 işlemci
    mevcut bilgisayarımda ama sistemim kötü değil sizin oynadığınız şekille uzaktan yakından alakası yok oyunun 25-30fps gidip geliyo oyunun her yerinde sizin videolarınıza bakıyorum gayet iyi görüntü var ben yaklaşamıyorum bile.

steamda oyun dlcsiz 96 tl gözüküyor bu oyuna deger mi

Çok iyi bir sistemin var ise ve otobüs sürmeyi çok seviyorsan alabilirsin . Çünkü sayılı seçenek var malesef .

1 Beğeni

i7 işlemci gtx960 4 gb ekran kartı 16 gb ram var sorunsuz oynayabilirmiyim

Bir fikrim yok ama oyunun optimizasyonu kötü olduğundan vede yorumlarada bakarsanız iyi sisteme sahip arkadaşlar bile sıkıntı çekebiliyorlar .

1 Beğeni

bu sistemle nasıl oynanamıyor anlayamıyorum

ticket açıp durumu bildirim benim söyleyebileceğim hiçbir şey yok

Oyunun ayarlarını ekran görüntüsü olarak paylaşabilir misiniz aynı ayarlarda deneyeyim çok mu yüksek tutuyom da düşük fps veriyo onu deneyeyim bi