Fernbus Coach Simulator - Ana Konu

1.15.15283 beta güncelleme

Birkaç performans iyileştirmesi
Frankfurt Airport’daki hatalar düzeltidli
Arkaplanda birçok harika şey

ECS çıksa da çıkmasa da artık Fernbus’ın kurduğu altyapı The BUS ile daha çok anlaşılacak. Şu an en büyük oyunculardan biri bu :slight_smile:

Çeviride yazana göre yeni interaktif alanlar geliyor. Mağazaya girme, ofise girme, atık arıtma hizmeti(yıkama alanı olması lazım) ama bunlar yönlendirme için de olabilir ama go into yazıyo değil
o yüzden usedom çevirileri de var yeni dlc ile birkaç alan gelebilir
radyo ayarlarına yeni metinler de var

Yeni geliştirici günlüğü 7 Kasım Salı yayınlanacakmış

Fernbus’ın Usedom ada dlcsi ve multimedya dlcsine görüntü bilgi çıkış tarihi gelir.The BUS son durumu aktarırlar.

Beta güncelleme 1.15.15354

*Birkaç hata düzeltildi.
*“Fernbus Coach Simulator Reloaded” markalaşması - Bu güncellemenin final sürümünden sonra daha fazla bilgi gelecek

Büyük güncellemenin son beta güncellemesiymiş. Bu hafta final sürümü çıkacakmış.

1.15 güncellemesi, Usedom Adası, Multimedia Radyo ve İsviçre-Avusturya harita DLC’leri ve Setra ComfortClass otobüsleri…

final sürümü derken yani bir daha 1.15 sürümünden sonrası gemiyecekmi

hayır gelecek - bu güncellemenin nihai/final-son beta test sürümü anlamında kullanılıyor

2 Beğeni

yalnız hasan bu gelen güncelleme bu direksiyon seti ayarlarını sanki bozdu gibi geliyor bana

İki güncelleme arasındaki ciddi fark

FPS problemi yaşayanlara çözüm

Usedom DLC’si 14 Kasım’da çıkacakmış yayın yapmak için mazeret doğdu.

Hotfix 1.15.15410
FPS düşme sorunu düzeltildi(bu saat ayarı “amerika” yapıldığında oluyormuş)
Konstanz’da tarih ve saat değiştirme düzeltildili.

Bu oyunun indirme boyutu ne kadar dı bilen yazabilirmi lütfen??? @HasanOfke

4 gb indirmesi lazım

14 Kasım’da Usedom adası çıkıyor.

Yeni özellikler ve geliştirmelerle birlikte doğru dürüst oynayamamıştım yeniden bir video için güzel bir mazeret olacak. Son bilgileri vs. toparlar anlatırız.

1.15 ile oyun baya oynanabilir hale gelmiş sanki. Önceden tünellerde 1 fps alıyordum kare kare ilerliyordu şimdi ise 8 fps alıyorum daha çok robot dansı yapar gibi

2 Beğeni

@HasanOfke abi oyunu steamde bekliyorum gelmiyor neden bi bilgin varmı acaba hatta abi simgesi bile gelmiyor

gelse bile fatal error veriyor abi lütfen yardım edin

İlk harita genişlemesi çıktı.

Platinum sürümü duyuruldu. İçerisinde multimedya dlc paketi var radyo vs. birkaç ses özelliği var ama ComfortClass adıyla Setra otobüslerü de var. 30 Kasım’da çıkacağı belirtilmiş. Setra lisansı yok model olarak var sanırım.

Setra otobüsleri ise şöyle olacakmış
ComfortClass S 515 HD, 516 HD/2, 516 HD, 517 HD, 519 HD

çok fazla :smiley: 3 farklı otobüs modeli kaça çıkar?
30 Kasım’da çıkacağını pek sanmıyorum. Aralık sonuna doğru çıkması lazım. Ön sipariş toplamak için yapıyorlar. Ama öyle ya da böyle Setra otobüsleri geliyor lannn :smiley: yarın daha ayrıntılı bakarım

Sellin’den Straulsund şehrine kısa bir sefer yaptım.
Güncelleme çok işe yaramış. Gece görüntüsü oturmuş. Aydınlatma çalışmaları sonuç vermiş ışıklar çok güzel görünüyor yani mükemmel demiyorum yanlıştı düzelmiş.
Sesler yerine oturmuş. Yollarda bozukluk vs. vard bunun sesini alabilmek ve hissetmek araca etkisini fark etmek güzel.
Yollar değişikti ve köprüler vs. hoş olmuş.
Ara sıra bazı yerlerde kasma oldu.
Ama tren kaçtı artık ve fiyat çok yüksek. Fizik sürüş hala yerine oturmuş değil ama bu tür şeyler geliştirilince hoş oluyor. TheBus daha iyi olacak. Vallah şaka maka zaman geçti ve o oyun çıktığında deli gibi şehirde oynayacaksınız.

1 Beğeni

TheBus’ın çıkışı ne zaman olacak net tarih yok sanırım.