Fernbus Coach Simulator - Ana Konu

su sıçrama efektleri geliyor
yağmurda daha da güzel görünecek geç kalınan bir özelliikti the bus betasına kadar böyle bir sürü ayrıntı göreceğiz kirlenme ve yıkama alanı hala gelmedi mesela…

1 Beğeni

birşey soracağım bugun bi sefer yapayım dedim araç man 2 akslı modeldi üstündede tml’nin mavili siyahlı kaplaması vardı dortmunt’a yanaştım kapıları açtım yolculara almaya diye indir oyun dondu ve …exe çalışmayı durdurdu dedi (beta güncellemesine katıldım )

normaldir betada olabilir buraya yazmanın anlamı yok aslında kendi forumlarındaki konuya yazmalısın beta ile ilgili de olabilir olmayabilir de ama stabil değil normal yani…

1 Beğeni

İsviçre&Avusturya DLC’sinin betası geldi. Ambargo 3 Nisan’da kalkacakmış. 11 yeni şehir ekleyecek. Dağlar, tüneller, dolambaçlı yollar vs.

3 Beğeni

Fernbus Simulator için hazırlanan yeni harita genişlemesi Austria & Switzerland DLC’si 5 Nisanda çıkacak!
Trailer Videosu :

2 Beğeni

Yarın erişim açılırsa videoyu çekerim merak ettim az oynayalım farklı şeyler denemişler

2 Beğeni

DLC fiyatı konusunda tahmini olan var mı?

@sbasoz
https://www.simulasyonturk.com/fernbus-simulator-avusturya-isvicre-dlcsinin-cikis-tarihi-aciklandi/

DLC’yi yüklüyorum akşam gelince test edip buraya yazarım

1 Beğeni

harita böyle

1 Beğeni

Freiburg>Basel arası…
Ya kış mevsiminde başlattım ama aslında genel olarak değişen bir şey yok. Daha renkli bir ortam olmuyor gelen dokular bunu gösteriyor yine :frowning:

1 Beğeni

selamun aleyküm bende Fernbus Simulator var ama oynayamıyorum oyun çalışıyor gözüküyor ama ekrana hiç bir şey gelmiyor oyunu yeni indirdim yarım edermisiniz…

Dosyalarını doğrulamayı deneyebilirsin.

bir kaç sefer yaptım…

şu sıralar betada oyunda çok sıkıntılarla karşılaşıyorum durup dururken takılmalar oyundan atmalar fps drop yemesi şu optimizasyon sorununu çözseler keşke

DLC fiyatı 70 TL oldu :dagger:

https://www.simulasyonturk.com/fernbus-simulator-avusturya-isvicre-dlcsi-cikti/

Yar saçlarım lüle lüle ; Fernbus sana güle güle…

1 Beğeni

gram haketmiyor böyle optimizeyle

Fernbus Simulator için çıkan İsviçre&Avusturya DLC’sini inceliyoruz. Setra ile keskin virajlı dağ yollarını aşıyoruz.

beyler skin eklemek için fernbusun klasörüne girdiğimde vdl futura-2 nin dosyası eklenmiş