FenixSim Airbus A320 (Microsoft Flight Simulator)

Bu arada Navigraph’ın son AIRAC güncellemesi ile FMS Data Manager programında Fenix Simulations A320 uçağı belirmiş. Yani bu testlere geçmişler. Navdata olarak zaten Navigraph kullanabileceğiz. 19 Ekim’de çıkacak olan Sim Update 6’dan sonra 22 Ekim Cuma günü Fenix yeni bir blog paylaşacak. Umarım beta ile ilgili bir şeyler artık başlar.

2 Beğeni

Beta testlerine geçmeden önce alpha sürümünde yapılacaklar listesinin ana maddellerine doğru ilerliyorlarmış. Betanın ne zaman başlayacağına dair bilgi verilemiyor. Sesler ve uçuş modelinde üzerinde çalışıyorlarmış. SU6 ile gelen uçuş modelleme yenilikleri için güncellemeyi gözden geçiriyorlarmış. Uçakları güncellemeden olumsuz bir şekilde etkilenmemiş ve Asobo’dakilerin MSFS için getirdiği her ilerlemeden yararlandıklarına emin olmak istiyorlarmış. Burada yakın ve doğru bir ilişki içinde oldukları başından beri gözleniyor. Yani negatif bir ortam yaratmıyorlar.
Sesler için ise doğru yapana kadar göstermeyecekler anlamı çıkıyor.
Ve satın alma, kurulum, güncelleme süreci ile websitesindeki destek alanları vb. uçağın dışında kalan hizmetler için de uğraşıyorlarmış.

5 Kasım 2021’de bir sonraki geliştirme yazısı paylaşılacak. Bu hafta yeni bir görüntü veya blog yazısı yok.
SU7 ile DX12, Replay vb. şeylerin de gelmesi zaten uçağı kesin olarak yıl sonuna itiyor.

Beta testi başlayana kadar çıkış tarihi konusunda artık yıl sonu çıkarmalarına umudum pek yok gibi :confused:
Bilmiyorum…

1 Beğeni

https://fenixsim.com/2021/12/08/feature-review-dev-update-08dec2021/

harika şeyler paylaşıldı yine ve son olarak

Finally, as we start diving into some fairly intensive (and critical!) parts of development, we’re going to go a little quieter on our updates, and we’ll simply release an update when ready, instead of giving you all an expected date, and then missing it as development picks up and priorities shift. We’re very happy with the direction of MSFS and it’s respective development tools – Sim Update 7 has improved our ability to quickly iterate new testing builds, and overall our development rate has accelerated significantly as new updates release for the title.

malum yere de lafı çakmışlar olarak anladım bunu hep yapıyorlar :smiley: diğeri dikine gidiyor
fenixin dev Q&A yayınlarına katılmasını sabırsızlıkla bekliyorum

ahahaha işte yeni yenidir
bu adamların 737 classic projesi de vardı hatta prosimde zaten 737var banko ileride gelecek gelmezse millet yakasına yapışır
yürü be fenix
yürü be aamir agamm adam adam

1 Beğeni

Henüz bir gelişme paylaşılmadı ve kendi Discord’larında sürekli soruyorlar. İlk çıkacak olan uçaklardan biri bile olabilirler. Yeni blogu bekleyeceğiz. Beta testi için de bir şey söylemeliler.

" ## Fraser Today at 08:31

It’s inevitable with a project like this. There will be massive hype when the project is public, and that will slowly die down over time, until more updates are pushed. I am really enjoying testing this software. Your simming experiences will never be the same again"

Kendileri paylaşmış :slight_smile:

1 Beğeni

https://streamable.com/j906v5

bu adamlar çılgın

bu arada tekrar asobo ve msfs ile ilgili sorunumuz yok her şey iyi gidiyor demiş aamir agam

gerçek

1 Beğeni

Ki gerçek videodaki ses kalitesi bile bu kadar gerçeği yansıtır değil. Simülatör videosu yıllardır gökyüzünden bir airbus geçerken çıkan sesin tamamen aynısını yakalamayı başarmış… Hayran kaldım :star_struck:

@HasanOfke :scream:

2 Beğeni

omg omgom omgomgomg
emreye istanbul uçuşunda f16 ile eskortluk yapıyordum
neler görüyorum allahım

1 Beğeni

https://fenixsim.com/2022/01/31/fenix-a320-destination-beta/

obaaaa

1 Beğeni

1 Mart’a kadar dediğim gibi herkes neyi var ortaya koyacak yoksa … :smiley:
Her neyse Avustralya güncellemesi birazdan çıkacak yarın akşam yayındayız.

1 Beğeni

ST Airlines ile
Sabah, Öğlen, Akşam, Gece uçuşları…

:rofl: slogan belli :brain:

2 Beğeni

Scam cikmadi hadi iyisiniz :grinning:

Alpino bu görüp görebileceğinnen iyi proje

2 Beğeni

Microsoft Flight Simulator için geliştirilen study-level Fenix A320 beta aşamasına geçti!

1 Beğeni

şu an 7 fenix uçağı vatsimde uçuyor :smiley: konvoy var bildiğin

şaka maka geliyor

2 Beğeni

bu akşam yine uçuyorlar
:d fabio’ya da verilmiş ama hang ifabio? theflyingfabio ise oooo

neyse geliyor gerçekten geliyor

hype tavan

2 Beğeni

5 Beğeni
  1. Aamir 30/11/2021

The idea is releasing the aircraft a little early to media outlets to write reviews on - so consumers can look at independent reporting prepared before launch date.

15

1. [18:07]

But, as always, not sure if that’ll work out with timings etc, so whilst it’s the plan - it may change.

:smiley: demiş aamir agam umarım bize de gelir öyle bir şey olursa çünkü önümüzdeki hafta bol döşemeli bir mail gelecek kendisine

1 Beğeni

Aamir Today at 14:04

The engines windmill dynamically based on wind speed and direction.

wowwww
sesler o yüzden manyak oluyor

1 Beğeni

66wej2

1 Beğeni