Farming Simulator 22 - Tavsiye Modlar

John Deere 8030 serisi ;

3 Beğeni

Kireç ve mineral üreten fabrika / Neylerin karışımı sonucu elde ediliyor bilmiyorum ama :smiley:

1 Beğeni

Farming Simulator 19’da ki gibi haritada bulunan nesneleri silebilme modu var mı mesela ? Haritada bazı noktalarda bulunan garaj gibi kullanıma kapalı nesneleri silip yerine aktif garajlar koyabilmek istiyorum.

İnşaat’ta yık ile yapabiliyorsun diye biliyorum.

1 Beğeni

Teşekkür ederim ^^

otomatik balya toplama

Acaba meyve ve sebzeleri de topluyor mu? Gına geldi artık meyveleri toplamaktan :joy:

otomatik pallet yukleme modu

1 Beğeni

Bu modda balyaları yükleyip bağladığım zaman sapıtıyor ve sağa sola uçuyor araç

aynı olay bende de var.Aracı daha dengeli kullanıp varış noktasına öyle varmaya çalışıyorum.

Biçerdöverde ve yükleme yaptığınız yerdeki buğdayların yeni texture modu;

Birinde kahve çekirdeği birinde de saman tozu gibi olmuş bi ayarlayamıyorlar bunu, sanırım parallaxı ihtiyaç duyulan her alanda uygulamaları lazım. taşlar mesela gayet güzel duruyor. En azından bizi öyle aldatabiliyorlar. Gene de güzel mod tavsiye için eline sağlık.

1 Beğeni

Aynen öyle bir türlü arası yok :smiley: Olanla yetinmeye çalışıyoruz valla

1 Beğeni

Seracılık için artık, su + gübre ve tohum gerektiren mod; (Multiplayer da da çalışıyor), Sera isimleri de değiştirilebilir hale getirilmiş;

2 Beğeni

trailer assist modunu da ekleyebilirseniz çok güzel olur.

Bugün videosunu da çekiyoruz. Dün akşam yeterince denedik. Böyle böyle önemli ve değerli modları hiç aksatmadan ekleyelim.

Farming Simulator 22 için GPS Mod Çıktı! VehicleControlAddon “Çift çeker, Diferansiyel, Adaptif Sürüş”

https://www.simulasyonturk.com/farming-simulator-22-icin-gps-mod-cikti-vehiclecontroladdon-cift-ceker-diferansiyel-adaptif-surus/

1 Beğeni

biz diğerine video çektik yüklüyoruz adamlar tam zamanında diğerini çıkardı

şimdi diğerine yeniden bir diğer videosu çekmemiz gerek

2 Beğeni

FS19’da Map Object Hider diye bir mod vardı, çiftlikteki kayaları falan kaldırabiliyorduk, öyle bir mod bulan varsa paylaşırsa sevinirim. Editörle kaldırıyorum ama çiftliğin zemini düzenlemeye kalktığımda sanki kaya hala ordaymış gibi kayanın yeri düzenlenmiyor.