Farming Simulator 20 - Ana Konu (iOS, Android, Nintendo Switch)

Farming Simulator 20, mobil çiftçilik simülasyonu 3 Aralık 2019’da çıkacaktır. Nintendo Switch ile birlikte iOS ve Android uygulama mağazalarında oynanabilecek.

Platform: iOS, Android, Nintendo Switch
Çıkış tarihi: 3 Aralık 2019

https://www.simulasyonturk.com/farming-simulator-20-3-aralikta-cikacak/

Farmıng17 nıntendo swıtche var farmıng 19 olur swıtche 20 degıl

Yanlışın var fs 2018 var 2017 değil hasan abinin dediği gibi 2020 çıkacak

Orada Farming Simulator Nintendo Switch Edition olarak duruyor oyun içeriği ile resmi adını karıştırmayalım.

3 Beğeni

Aynı anda yazmışız :joy:

Swıtchdekı 17 baktım

Switch için FS 19 Edition da olabilir FS 20 de
FS 20 apayrı bir mobil dünya
Switch sürümünde FS 17 direkt aynı içerikle yer aldı.

1 Beğeni

Hangi Araçlar Gelecek

Hasan abi haritası nasıl olacak ve pamuk var mı?

konuyu 2 gündür neden hortlatıp duruyorsun? 18 eylülden bugüne haber güncellemesi yok nerden esiyor bu tür sorular valla anlamıyorum. Neyse umarım güncel haber çıkana kadar gereksiz sorular dönmez…

Normalde Şubat’ta yapılacak olan What’s Next etkinliği Nisan ayına ertelendiği için bu oyun da duyurulamadı. Şimdi FS19’a bir DLC çıkacak. Mart bitmiş olacak Nisan ayındaki etkinlik ile beraber duyurulmasını bekliyorum eğer ciddi bir değişiklik olmadıysa…

1 Beğeni

Whats Next başladı ancak herhangi bir duyuru yok. Farming Simulator adı ile stand kurmuşlar fakat normal FS 19 oynatılıyor. Etrafta da FS 20 ile ilgili bir afiş göremedim.

An itibariyle Giants Software tarafından hiçbir haber yok. Duyuru kendi belirledikleri bir zamana ertelenmiş olabilir.

Bu yıl Nintendo Switch için Farming Simulator adında yeni bir oyun çıkacak. Bu da biliyorsunuz Farming Simulator 19’un devamı olan versiyondur. 2017 sonunda FS 17 versiyonu Farming Simulator - Nintendo Switch Edition olarak yayınlanmıştı.

Şimdi yeni oyunun Farming Simulator adı ile yayınlanacağı belirtilmiş. FS 20 gibi mobil duyurular henüz gelmedi. Switch olayını ayırmak istemelerinin nedeni ios ve android cihazların nintendo’dan farklı olmasıdır.

1 Beğeni

Çıkış tarihi tam bellimi bilgiyi nereden alıyorsun.

Sürekli soruluyor ancak hala duyuru gelmedi. gamescom 2019’da bir şeyler olur mu artık inanmıyorum bile ama mobil sürümü çıkmak zorunda bir şekilde olacak. Bir sürü şey araya girdi haliyle bunları tanıtmak, pazarlamak için zaman lazım ardı ardına olmuyor yoksa arada kayboluyor. 22 Ekim’de FS 19 için Platinum sürüm yani Claas DLC’si çıkacak. O zamana kadar çıkmayacak zaten ancak duyuru gerçekleşirse yıl sonu mu olur yoksa 2020’de mi çıkar.

Youtubeda proston kanalına göre (oda alman bir kanaldan almış giantstan birisiyle)gamescomda tanıtılacak ve çıkış tarihi orda duyurulacak ayrıca uzun zamandır üzerinde çalışılıyor ve texture vs bitmiş bu ayın sonunda birşey olur diye tahmin ediyorum.

Farming Simulator adı ile Nintendo Switch’e Aralık 2019’da yayınlanacak. Farming Simulator 20 için yeni bir şey yok ancak bunu Focus Home Interactive ile birlikte yayınlayacaklar. FS 16, FS 18, FS 20 gibi mobil için yapılan oyunlar ise Giants Software bünyesinde yayınlanıyor.

Ve twiterda ilk kez adı geçti gamescomda fs19 u FS 20 yi ve FS ligini deneyin diyor twitte.

Öğlenden sonra tanıtım videosu ile ilk bilgiler gelebilir. Takipte kalın.

1 Beğeni