Farming Simulator 20 - Ana Konu (iOS, Android, Nintendo Switch)

1 GB yeterlimi

Android 7 üzeri 4gb ram olsa daha iyi olur

1gb yetersiz karmalar meydana gelir

Hasan usta. Oyunu oynadın nediyosun iyimi kötümü düşüncelerin ne

Ülkelerdeki çıkış saatleri

Oyunda öğlende çıkacak.
Android fiyatı 40.99 TL
iOS 5,99 dolar
Redmi Note 7’de kayıtlar iyi olmuyor o yüzden video hikaye ama BlueStacks ya da diğer emülatörlerden biri çıktıktan sonra çalışırsa çekerim.
Mobil oyunlarda inceleme sıkıntısı çekiyorum çözüm sanırım iPad Pro/Air almak. Bu sayede daha kolay inceleriz. Nasılsa hepsinde iOS desteği var. Olmayanla işimiz yok. Android’de olmuyor. Üst seviye telefon olsa da benim için değişen bir şey olmayacak. Telefon oyun oynayamıyorum.
iPad de anca seneye alınır :smiley: ahahaha

Oyunun performansına gelirsek güncellemelerle iyileştirilir ama değişim büyük söyleyeyim. Etraftaki bütün otları çalıları görmek de fazla beya FS19 oynamıyoruz ki :smiley: Biraz dozunu yükseltmişler gereksiz yere çoğu kişi ya FS 18’e devam edecek ya da başka bir çiftçilik oyununu oynayacak. Redmi Note 7 haliyle iyi değil :smiley: ama oynayanlar anlar iyi telefonlara yönelik bir oyun olmuş ve bütün olay aslında Switch…

1 Beğeni

Mobil çiftçilik simülasyonu Farming Simulator 20, 3 Aralık’ta iOS, Android ve Nintendo Switch için yayımlandı. https://www.simulasyonturk.com/farming-simulator-20-cikti/

Ben xiaomi redmi Note 7 kullanıcısıyım Farming Simulator 20 yi yüklüyorum Oyun açıyorum oyundan atıyor bu sorunun çözümü var mı

Dlclerdeki araçlar geldi güncellemelerle ve şimdi araçtan inmede gelmiş.
Kaç yıldır giantsdan fsnin mobilleri bu kadar basit olmasın dedik.lafımızı yuttuk.:smiley:
Oyun iyi telefonlar ve switche göre optimize edilmiş.iyi bir telefonunuz varsa gayet oynanabilir.

2 Beğeni

çin için live action reklam yayınlanmış :smiley:

Herkese selamlar. Benim bir sorunum var belki yardımcı olunabilir. Batı Tepesi Değirmeni üzerindeki sembol yanıp sönüyor. Ne yaptıysam sebebini bulamadım. Ne yapabilirim?

Ah bide yeni harita gelse

Oyuna güncelleme 1 senede geliyo :grinning: