Farming Simulator 19 - Tavsiye Modlar

Meşhur Star Wars Light Saber modu :smile:

1 Beğeni

Yok artık daha neler :smiley: @HasanOfke sen seversin :smile:

bu arada mod link:AT-602 Cropduster FS19 | Farming Simulator 19 Mod | FS19 mod

2 Beğeni

zamanında yapılıyordu hatta fsnin hedefi zaten böyle bir şey olmak fs22de isterdim açıkçası orijinal özellik
hatta drone bile işlevsel değil onun bile fs22de gelmesi lazım
ayrıca amerikan çiftliklerinde bu uçaklar daha fazla kullanılıyor

2 Beğeni

HOF BERGMANN adında bir map var böyle bir şey olamaz, tek kelimeyle harika, her şey var map de, boğa dan tut buzağıya, keçiye, bal üretimine kadar her şeyi yapabiliyorsun, ne ararsan var yani saymakla bitmiyor, haritanın neredeyse her yerinde bir etkileşim var, ağzım açık kaldı resmen, çığır açmışlar, şu ana kadar yapılmış en detaylı map, ve gelinen son nokta diyebilirim artık, yavaş yavaş Fs22 ye geçerken geçmeden önce son denemeniz oynamanız gereken harita net o kadar söylüyorum, fs22 büyük ölçüde eksik bile kala bilir bu haritayı oynadıktan sonra.

site de map in özellikleri tam yazılmamış. şiddetle tavsiye ediyorum çünkü gerçekten harika yapılmış bir map. boğa keçi dediğim yani isim olarak değil, adamlar modellemesini bile yapmışlar animasyonlar falan var, hatta kusura bakmayın affınıza sığınarak biraz çizgiyi aşıcam, sperm üretimi bile var :smiley: boğalardan sperm alıp satıyorsun o derece yani :joy:
harita nın mevsimler moduyla çalışıp çalışmadığını bilmiyorum denemedim.

1 Beğeni

Reklam yapmak istemiyorum ama Samet Arslantaş dan bi izleyin inanılmaz map ya :smiley:

Bunlar sadece bir kaç iş :smiley:
@HasanOfke FS22 ye geçmeden önce bi patlat bence, bakmaya değer çünkü, video bile çekebilirsin, yapılacak şey çok map de, tam senin istediğin özellikler var. fakat benim farketmediğim bir nokta varmış, hayvanların bakımının ayrıntılı olduğu sürüm farklıymış, yani bu videodaki gösterilen şeyler mapin 1.0.0.8 Beta sürümünde varmış, topluluğa sunulan en son sürüm 1.0.0.7, sadece içerik üreticileri vs, şu anda 1.0.0.8 Beta sürümünü elde edebiliyormuş. yani videodan görüp de sizde oynamak için en son sürümü indirdiğinizde bu özellikler yine olmayacaktır, bahsettiğim gibi topluluğa sunulan en son sürüm 1.0.0.7, içerik üreticileri şu anda test etmek için bu özelliklere sahip 1.0.0.8 Beta sürümünü oynayabiliyorlar :slight_smile:
Abi inanılmaz ya, her şey var haritada her şey! gerçek hayatta tarım nasılsa, hayvancılık nasılsa bu harita da öyle, bu haritaya bide hassas tarım eklentisini kurunca tadından yenmiyor.

1 Beğeni

bakıcaz ama önce çeltik ekip biçmeliyiz

2 Beğeni

beklemek hem daha iyi olur, sen çeltiği biç :smiley: çeltiği biçerken bu map beta dan çıkar tam sürüme geçer, çünkü eklenicek daha içerikler varmış takip ediyorum, hem millet test ediyormuş hem de daha bazı şeyler ekleniyormuş, ilginç içerik üreticileri bir yandan test ederken ekip bir yandan da yeni şeyler ekliyor, yani hadi millet betayı test etti çıkaralım kafasında değil adamlar. fakat net bir çıkış tarihi belirtmiyorlar yeni sürüm için, bu süreç çok uzun da olabilir.

1 Beğeni

Yapımcılardan 1.0.0.8 için açıklama gelmiş, inanılmaz şeyler geliyor! bu hafta sonu sonunda herkese paylaşacaklarmış.

1 Beğeni

yılların haritası hala mı betaymış yeni oyun çıktı çıkacak :slight_smile:

Harita iyi hoşta i5 9300 + GTX 1660Ti olan laptopta yüksek ayarlarda kasıyor :pensive:

harita yayınlandı ama farklı bir yerden indirtiyor bu almanların o sitelere yükleme takıntısı hala bitmedi

https://sharemods.com/3r9aum7dn29j/Hof_Bergmann_Map_v_1.0.0.8__unpack_.zip.html burada indirilir

rar şifresi sorarsa: www.lsfarming-mods.com

2 Beğeni

Dostum bende herhangi bir sorun yok, rx580 amd ryzen5 1600 le oynuyorum ultra da, ama öyle fps nin yerlerde süründüğü bir durum veya takılma gibi bir durum olmuyor bende, sorun sende olabilir. evet harita normal bir haritaya göre düşük fps veriyor, özellikle çiftlik kısmında ama bu normal, çok fazla mekanik script var map de.

haritada performans sorunları var ilk yüklemeden sonra iyileşse de modları tekrar kontrol edip gireceğim

sosnovka’da oynamıştım ama içimde kalmıştı burada biraz zaman harcayacağız gibi duruyor yeni bir kariyer yapana kadar çabalamak lazım

çeltik kaldı ona şaşıyorum :smiley:
ya da bu haritaya canlı yayında mı başlasak?

Canlı yayında sohbet muhabbet iyi oluyor da bilemedim ki, karar sana kalmış :smiley: bu haritada yapılacak şey çok.
Önemli bir kaç bilgilendirme yapayım zaten ben haritayı bir kaç gündür oynuyorum, haritanın sistemini bozan modlar var, öncelikle ekstra dan tohum torbası vs. modları kurmayın ve en önemlisi manuel attach, manuel attach moduda problem yaratıyor, buzağılar için yem yapıcaktım su dolurucam musluktan dolmuyordu, çakışan mod olduğunu anladım ve denedim sırayla ilginçtir ki manual attach modundan kaynaklanıyormuş sorun, bana kalırsa haritanın verdiği modların haricinde fazla bir oyunun parametrelerini değiştiren oynanış modu kurmayın zaten, çok fazla şey var çünkü oyunda, kendi sitelerinde object info modu var onu kullanın bence o baya iyi, mesela ben kireci bulamamıştım, mağazada da yoktu, internetten kireç torbası modu kurdum ama çakıştı, meğersem zaten oyun içinde o sistem varmış, haritanın sağ alt köşesinde kireç çukuru var, ordan dolduruyorsunuz kireçi, yani bu neden yok demeyin haritanın için de mutlaka o sistem oluyor, sadece haritayı bilmeniz gerekiyor.
Performans hakkında söyleyeceğim şey, bende sadece kayıtlı oyuna girdiğimde haritayı başlattığımda o ilk kısımda bir fps düşüşü oluyor daha sonra düzeliyor, sanırım parametreleri falan yüklüyor. fps nin en düşük olduğu yer çiftlik kısmı 24 lere kadar düşüyor bazı noktalarda yapacak bir şey yok, mesela domates işine girmiştim o domates paketleri baya zorlamıştı beni fps 60 lardan 30 lara, topladığım sadece 20 paket, bu tür kasalı işler de düşürüyor fps yi, haritanın iskeleti zaten felsburn :smiley: felsburn üzerine kurulmuş yollardan anladım, içimden düşünüyorum aynı felsburnun yollarıda böyleydi diye zaten felsburn üzerine kuruluymuş :smiley:
neyse dediğim gibi, oynayacak arkadaşlar kullandığı modlara dikkat etsin, bir sorun yok gibi gözükür ama daha sonra karşınıza çıkar, mesela o torba modları yüzünden bende ineklere suni tohumlama yapmıyordu, o modları tespit edip çıkardım, daha sonra sorun yok gibi gözüküyordu oynuyorum oynuyorum, dediğim gibi buzağılara su katıcam, tak orda da bir problem çıktı, yani test edin demek istiyorum, yapımcının zaten kurmanızı istemediği bir iki tane mod var herhalde sitede yazmış, ama onların haricinde problem çıkaran modları söylüyorum ben size.

2 Beğeni

beyler bu haritayı deneyimleyen varmıdır? ya iyi hoş da biraz zor birde insan nereden başlayacağına karar veremiyor :frowning: tavsiyelere ihtiyacım var.

Şu sıralar canım acayip bir fs19 çekti var mıdır güzel bir harita beyler ? oynayayım-kariyer yapayım diyorum.

Abiler bu oyunda güzel sulama modu var mı? Gerçekçiliği iyi olan!

brezilyalılar takır takır harita yapıyor

nedense daha yakın buluyorum kendime çeltik de eklyorlar
adamlar damperli rampa yapmışlar kamyonu bindirip kaldırıyorsun eğer araçta damper yoksa :smiley: trde de var böyle yerler belki bunu kurarım