Farming Simulator 19 Multiplayer - SimülasyonTÜRK Kasabası

@gampue efendim server olayı nasıl oluyor

kisisel coklu oyunculu oyun kurulumumu yoksa kiralik server nasil oldugumu ?

yani her ikiside sadece 2 kişilik bi ben bi arkadaşım için sadece ikimiz girip cıkıcaz

ozaman oyuna girince coklu oyuncu secenegine tikla daha sonra oyun kur secenegi ve cikan pencerede oyun adi sifre kac kisilik olabilecegi gibi yerleri doldur. ciftlik adi ile parolayi arkadasina yolla oda coklu oyuncu seceneginde oyuna katil deyip senin verdigin isimdeki ciftligi bulup sifreyi yazip oyuna girebilecek.

1 Beğeni

@By_felix aramıza katıldı. Birkaç kişi daha alıyorum şu an oynamak isteyenler yazabilir.

1 Beğeni

Sorma reyis valla :smiley:

1 Beğeni

Furkan romörkün birini bizim oraya indirseydiniz.

1 Beğeni

Oyunda hile yaparkene…

2 Beğeni

hasan dun devamli o alani bosalttim iyi para yaptin mi ?

evet sağol iyi olmuş bugün yükleyip sattım :smiley: 18 palet 21k dolar verdi tavuk kümesi kurduk

@By_felix @Mertcan39 çiftliğe katıldı. Ayarlamaya çalışıyorum. Çünkü farklı saatlerde farklı oyuncular girebilir ama bir takım haline gelmelisiniz. Cuma akşamı tekrar yayın yapacağım.
Özel mesajla yazanları biliyorum ama pat diye alamam.

@Volbiex seni de çiftliğe katıyoruz. Uygun bir çiftlik bulmalısın. Çiftlik sahiplerine ulaşabilirsin.

@Bahri_Hyjaledd_Demir @SMTZHR @Alperen_Sahin @CagriBey @berken @Er-Han
şimdi bu kişileri de biliyorum. Size de yer ayarlayacağım ancak birkaç gün ortalığın durulmasını bekleyelim. Ve yeni sunucu açtırmadan önce videolara devam etmeliyim. Aşağı yukarı her zaman sunucuda 10 kişi olmasını istiyorum. Ama oynayanların birbirinden haberdar olması lazım. Gözden kaçırdığım olabilir tekrar yazın ancak burada başvuru toplamak zor en iyisi sitede başvuru formu açayım :smiley:
Başka ortamlardan yazanlar da var. Ama dediğim gibi öncelik park.simulasyonturk.com üyelerinindir. Tanımadığımız kişiyi alamayız. İletişimde kalmamızı sağlayan tek yer burasıdır.

1 Beğeni

Beni de yazın sıraya acelesi yok beklerim :grinning:

hazırda bekliyorum abi haberini :smiley:

server kiralamak istiyorum sohbet ederek oynamak istiyorum ancak multinin single dan farkı ne rakip mi oluyoruz beraber aynı çiftlikte mi çalışıyoruz. hangi makineleri kim neye göre kullanıyor. paramız var mı yoksa bankadan kredi çekerek mi oyuna başlıyoruz.

cevaplar için teşekkürler

Serverde oynayanlar kendi çiftliğini kuruyor çiflikte olmayan kişiler o çiftliğin eşyasını kullanamıyor her çiftliğin parası ayrıdır herkes çalışarak kendi parasını biriktirip kendi tarlasını aracını satın alır

Aktif FS19 oyuncusuyum. Sıraya yazarsanız sevinirim.

Ağalar şöyle bi sorunun var ufak tavuk kümesi koydum, tarlaya koyduğum için kenarları çirkin oluyo kuranlar bilir, ben orayı sürdüm etrafını ve çim ektim, sonra yem koydum, fakat uyarı veriyor paletleri koymak için yeterli boş alan yok diye ama palet yeri boş, yani koyacağı yer boş olduğu gibi duruyo sorun ne acaba nerede yanlış yapıyorum?