Farming Simulator 19 - Mevsimler Modu (Seasons 19)

Mevsimler modu çıktı!

https://www.simulasyonturk.com/farming-simulator-19-icin-mevsimler-modu-cikti-seasons-19/

1 Beğeni

Hasan güzel bir video çeksen, iyice anlasak aslında çok iyi olur.

kar küremektense tuzlamak daha mantıklı gibi görünüyor diger tohumlar gibi tuz olayınının 10 binlik olanı felan çıkması lazım yoksa baya ugraştırıyor

1 Beğeni

Ölçüm aleti oyundan çıkınca kayboluyor.

Evet bana da olmuştu bug var birkaç sorun daha varmış düzeltilecekmiş

1 Beğeni

Çeviri 1.3.2.0 sürümüne uygun düzenlendi.

Modun tüm çevirisini elimden geldiğimce yaptım. İsteyen olursa paylaşıyorum. Modun bir kaç çeviri hatasını güncelledim.

Kurulum : FS19_RM_Seasons.zip adlı mevsimler modunu açın ve “translations” adlı klasöre girin. Daha sonra Türkçe yama dosyasını yani “TR Yama.7z” adlı arşivdeki “translation_tr.xml” veya “translation_en.xml” adlı dosyayı mevsimler modu içindeki “translations” klasörüne atın. Hepsi bu kadar. “Son Hali.jpg” adlı resim modun olması gerektiği son halini gösteriyor. Eğer “translation_tr.xml” dosyasını attıysanız oyunu TR diline ayarladığınızda bu dosyayı okuyacaktır. Eğer “translation_en.xml” dosyası attıysanız oyunun İngilizce dilinde olması gerekiyor. Her şey bu kadar.

Link 1 - https://drive.google.com/file/d/1R48xtgF3UELHixwd42jZp_2Z6cqPlZvs/view?usp=sharing
Link 2 - 109.8 KB file on MEGA

4 Beğeni

bende 1.3.0.1 sürümü var orjinal değil. mevsim modunu ilgili klasöre attım ancak oyunda mod ekranında çıkmıyor. hangi sürüm gerekli bu mod için. ve illaki orjinalmi gerek.

1.4.1 orijinal olacak

cevap için teşekkürler

yamayı ekledim güzel olmuş @Er-Han da yapmıştı

herhangi bir güncellemede tekrar değiştirmek zorundayız ve realismusdan hala cevap yok :frowning: çok da metin yok belki başka bir ortamda çeviri yeri açarlar takipteyim

1 Beğeni

Modu indirdim baktım bayağı detaylı. Kendim için çevirdim aslında ama dedim belki başkalarıda ihtiyaç duyar. Ben biraz takıntılıyım indirdiğim her modu kendime göre düzenliyorum ve şuan mod klasöründe 485 mod var hepsini kendime göre düzenledim öyle kullanıyorum. Ben her halükarda kendim için her güncellemede ekstra bir çeviri gerektiren durum olur mu diye kontrol edip çevireceğim. Yani böyle bir durumda güncelleme gerekirse çeviriye, çevirip paylaşırım bir sıkıntı yok.

1 Beğeni

Az önce Mevsimler modunun bir hatası yüzünden 10 dk. tarladaki işlemim mahvoldu. Bir yerleştirilebilir nesne almak istediğinizde arazide gezinirken yerleştirecek yer aramak için mod bir uyarı verirse yerleştirme ekranı kilitleniyor tuşlar çalışmıyor. Mecbur oyunu kapttım. :frowning: Bu tarz birkaç hata var sanırım yakında bir güncelleme gelir.

Mevsimler modundan sonra mahsül fiyatlarında düşüş oldu özellikle de soya fasulyesinde fiyatının en yüksek olması gereken zamanda cok düşük 3000 e sattığım ürün 1800 lerde bu neden olabilir?

çünkü gerçekçilik eklendi yılın belli zamanlarına göre değişecek tabii ekonomi profilin zordaysa değişebilir ama ben normal kullanıyorum

şu an ilk videoyu çektim diğerlerine geçicem hayvancılık 2. bölümde olacak

2 Beğeni

Videonu bekliyom abi dünden beri :blush::joy: senden video gelmeyince buraya yazdım :joy:

benim ineklerde sıkıntı var silaj, tkt, su, saman verdim holstein inekler bir türlü yemiyor ve ölmeye başlıyorlar :frowning: bug mı oldu? dsfsdf
temizlik zaten %0da takılı

Karları kürümüştüm, yaz geldi geçti kürünen karlar yığıntı olarak kaldı :frowning: bug var mevsimler modunda. Birde mahsul fiyatları zor ekonomide mi mod ile aynı oluyor yoksa normalde de fiyatlara etkisi var mı?

woodshire haritasında benim de öyle oldu kaldı gitmedi bakıcaz artık gariplikler var da yanlış da yapıyor olabiliriz belki de kendi kendine başka modlarla bug yaratıyor :frowning:

@HasanOfke save muhtemelen patladı kanki :joy::joy:.

Mod daha çok yeni. Eğer orjinal haritalar dışında mod haritalarda oynuyorsanız mevsimler modu çalışıyor gözüküyor ama tam olarak uyarlanması gerekiyor da olabilir. Sorunların kaynağı bu olabilir…

sıfır profil felsbrunn hayır sıkıntı şurada çıktı temizlik saçmaladı beslememe rağmen hayvan herifler yemiyor içmiyor ve kirletmiyor kendi kendine geberiyor

1 Beğeni