Farming Simulator 19 - Destek & Yardım

Dostum şimdi araştırdım ekran kartın directx 10.1 destekli. fs 19 oyununun sistem gereksinimlerine bakarsan en az directx 11 destekli ekran kartı istediğini görebilirsin.yani ekran kartın çok eski değiştirmelisin.
Bütçem yok diyorsanda.geforce nowdan oynayabilirsin.
Sistemim en düşük ayarlarda 30 fps oynatıyor.ben bile geforce nowdan oynuyorum.:slightly_smiling_face:

Teşekkürler aynen dx 10.1 destekli maalesef o zaman geforce now :slight_smile:
Unuttum birde geforce now da steam gerek değilmi bende epic var

Geforce now indirdim çok rahat oynuyorum ama internet 4 mbps olduğu için internete bağlanan bi cihaz olduğu zaman bulanık oluyor ekran

Minimum 16 diye biliyorum hız 720p için
1080 içinde 25 lazim

Geforce now da mod kuruyorum oyunun içinden ama çıktımmı mod siliniyo başka şekilde kuramammı

Yardımlarınız için teşekkürler👏

oyunda güneşe bakınca veya güneş görüş açıma yakın olunca her yer karanlık oluyor hiç bişey göremiyorum bunu nasıl kaldıracağım

Selam arkadaşlar, marketteki sembollerin anlamlarını bulabileceğim bir yer var mı?
salvis 3800 mibzer aldım, marketten alırken gübreleme işareti de görünüyordu fakat gübreleme yapmıyor sadece tohum ekiyor. o işaretin anlamı ne mesela, bu tip marketteki işareterin anlamları gösteren bir yer lazım.

Multiplayerde hangi sunucuda oynamamız gerekiyor? Biz Deutushlan (Almanya) sunucusunda oynuyoruz direksiyon kayıyor gibi oluyor. Hangi sunucuda oynamamız gerekiyor ?

Mağaza arka planını nasıl bu şekilde yapabiliriz?

Emin değilim ama muhtemelen bu harita moduyla ilgili bir durum, yani haritanın kendisinden böyle, benim bildiğim arka plan değiştirme modu yok.

1 Beğeni

bi 2 haritada denk geldim sadece zamanında. haricinde mod yok diye biliyorum.

1 Beğeni

abi ben biliyoruum ilk önce görevi tamamen bitirmen gerek bitince kontratlar yanigörevlere gelip tamamladığın göreve tıklayıp tamamla yada başka bişi yazıyor allta ona bas otomatikmen gider makineler

Bizim bi mp sunucumuz var 6 kişi kapasiteli. Yardımcıyı en fazla 6 tane alabiliyoruz. Çiftlik başı 6 yardımcı şeklinde değil toplamda 6 işçi . Bu sayıyı yukarı çıkartmak için ne yapabilirim bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim.

artmaz genel bir sorun bu çünkü bizim eski sunucuda da böyleydi 16 kişilik sunucuda artıyor sanırım
işte bunlar hep yeni fsde iyileştirilmesi gereken ince noktalar

1 Beğeni

Okadar iyileştirilecek nokta varki hangisini yapacaklar merak konusu

selam beyler G29 aldım farming e girip ayar yapcağım zaman oyun direksiyonu görmüyor baya araştırma vs yapsamda fayda etmedi varmı nası fixleyeceğimi bilen

oyunun ayarlarında aygıt kısmı olacak orada ilk girdiğinde fare görünür. X tuşuna basarsan direksiyon ayarlarına geçer. Oyunu açtığında direksiyon muhtemelen çok serttir ve kendini salmaz. Onun için alt+tab yapman veya oyun açılırken direksiyonu çok hafif sola veya sağa %1-2 açı döndürmen gerekir.

O x çıkmıyor sıkıntı orada

Merhaba sormam gerekiyor logitech f710 gamepad aldım fs19’da titreşim özelliği var mı varsa nasıl açılıyor yardımcı olursanız çok sevinirim.