Farming Simulator 19 - Destek & Yardım

ozaman aga cıflık dekı arazı kılıtlı sanırım objelerın genıslık acıları senın koymaya calıstıgın sılolarla cakısıyor

aa bızım portalda varmıss 1 yasıma daha gırdım :rofl: :rofl: hasan abı

arkadaşlar ben işçi kiralaya bastıgım zaman “yardımcı h çalışmayı bitirdi” diyor ve işçi kullanamıyorum.Yardımcı olursanız sevinirim

Ne yaparken diyor bunu @emirhan

courseplayı kullan yapay zeka olayı daha ıyı

Kendi sunucumuzda 2 kişilik yer var tek şekilde çiftlikte oynamak isteyen varsa gelebilir

1 Beğeni

Traktöre biniyorum mesela.Tarlayi ekicem herşeyim takılı.işci kiralama tuşuna basıyorum.yardimci h çalışmayı bitirdi,diyor.işçi kullanamıyorum yani.

Emirhan manuel attack modu kurulu olabilir mi ?

coursayplay modunu kur ordan ıscıye ver

MADENCİLİK VE İNŞAAT EKONOMİSİ V1.2 bu mod açilmiyor maden işi yapmaya çalişacaktim eger bu modun nasıl caliştirildiğini bilen varsa bana yardımcı olsun

fs 19 ata binmek istiyorum fakat olmuyor başına gelen varmı yardimci olabilirmisiniz

MEVSİMLER MODU BENDE HATALI ÇALIŞIYOR HAYVANLAR ÖLÜYOR ÜRETİM YAPMIYOLAR BUNUN BİR ÇÖZÜMÜ VARMI :pensive:

Oyunu 3 aydır falan oynuyorum dün akşam alt F4 çekerek oyundan çıktım ve şuan oyuna girmiyoru giriyor gözüküyor ve oyundan atıyor epic games e yönlendiriyor silip tekrar yükledim bilgisayarı kapatıp açtım düzelmiyor.

merhabalar hocam benim size başka bir sorum olacaktı.Demiryolu silosuna pancar ve buğdaylarımı koydum.Ama içerden geri nasıl çıkarcam veya nasıl satcam bulamadım bana yardımcı olun lütfen.

traktörle trene dolum yapılan borunun altına gir veya iyi fiyat veriyorsa direkt trene yükleyip trenin geçtiği rotadaki işletmelere sat, mesela limana…

Merhaba Slovak Village haritasında Global Company modu var ancak modda ki yazılar şu şekilde çıkıyor yardımcı olur musunuz

1 Beğeni

Türkçe kullandığınız için veriyor sanırım

Dili ingilizce yaptım hala devam ediyor

Arkadaşlar otomatik balya toplama çalışmıyor neden acaba yardımcı olabilir misiniz

hangi modu indirdin? bazı modlarda yuvarlak,kare,küçük kare olmak üzere 3 ayrı dorse oluyor,

benim kullandığım modlardan birini indirebilirsin.