Farming Simulator 19 - Destek & Yardım

teşekkürler beyler

Arazinin ortasındaki şu şeyi nasıl kaldırabilirim ?

orası haritanın bir modeli kalkmaz

bence en sağlamı steam den almak ben dün indirimli bi şekilde tüm dlc paketleriyle beraber aldım hiç sorun yaşamadan oynuyorum.

1 Beğeni

arac satın alım yerı magazada satın aldıgım urunlerı görmem ıcn garaja tıklıyorum acılmıyor dun gece böle bı sorun yoktu bugn bı gırdım böle bı sorun var çözumu varmı

1 Beğeni

herkese hayirli cumalar dilerim forum da bi mod ariyorum
magazadan satin alinan araci ciflige hizli getirme modu lazim

Mapin kendi çiftlik arazisine herhangi bir obje yerleştiremiyor muyuz? Modu falan var mı acaba?

elektrik direklerinden birkaç tanesini kaldırmak istiyorum bunun için herhangi bir mod varmı ?

ve birde giant editörde hata alıyorum error while loading i3d file diye bunun sebebi nedir aceba

hata loglarına bakmalısın ayrıca sabit objeler oyun içerisinden kaldırılamaz haritayı düzenlemek gerek buna da değmez

@sashigrey yerleştiriyorsun da hangi obje?

hacı o hatayı almaman ıcn ılk once giant edıtöru ac sonada i3d dosyasını onun ıcıne surukle hata almazsn

1 Beğeni

Uzun ince silo koyucam ama olmuyor araziyi de satın aldım. Geiselsberg haritası.

hasan abı aslında ana dosyayı gıand ıle acıp o ana dosyanın arkasındakı dıger kendı dosyları baglantıyı tamamlarsa ıstedıgın objeyı sılebılırsın
mesala ben The Old Stream Farm mapında bır cok dosyada ddegısıklık yaptım
bızım bu forumda fs19 ıcın turkıye harıtası cıkarcak bı abımızın yotube vıdeoları sayesınde

onu anca o dıregı sılcen yada arazıyı dıregın sevıyesıne cıkarcan reis

nasıl bı hata verıyokı aldıgın hatayı yazabılırmsn

Hata derken? Kırmızı renk işte yeşil olmuyor birazdan oyundan ss atarım

o haritalar gerçeğine göre tasarlanıyor ve her araziyi düzenlemeye izin vermiyorlar bu yanları nedeniyle serbest oynayanlar tercih edemiyor
felsbrunn haritasında her şeyi yapıyorsunuz :smiley: çünkü bu tür dertlere yönelik

He ondan demek :smiley: neyse idare edicez artık.

Saatlerim forklift tepesinde geçiyor bari kireci silodan alayım diyordum ama yaşadığım sorun böyle :smiley: düzgün yere koymama izin yok saçma sapan yerlere koymama izin var :smiley:

ilk fotoda az bısey daha ıcerıye doru alcan o objeyı reıs dıger turlu kabul etmez yanı tam sınıra degılde bıraz ıcerıye dogru al
bıde bu moddla dene belkı olur modu oyunda aktıf etdır lınkı verıyorum ama ınsallah lınk paylasmak yasak degıldır

1 Beğeni