Farming Simulator 19 - Destek & Yardım

@SuvariGame_Furkan saolasın ben bulamamıştım :slight_smile:
@HasanOfke deniyeyimde yinede bilgi için teşekkür ederim ikinizede

1 Like

Bende Seasons modu var arkadaşlar, fakat hayvanların kilosu artmıyor her gün hayvanlar ölüyor sebebi ney? yardım edebilecek olan varmı?

kullandiginiz harita uyumsuz ise ondan olabilir yada temizlik ve yem kontrolune dikkat edin. mod olan degilde orjinal hayvan ahiri kullanmayi deneyin.

kullandığım harita holzer onu da Hasan abim sayesinde keşfettim, hatta modun açıklamasında tamamen mevsimler modu için hazırlanmıştır diyor. muhtemelen gene modun biriyle çakışıyor.

Gerçekçi yakıt modu problem yapıyordu ona galiba kullanıyorsan kaldırmayı dene başkan. :slight_smile:

1 Like

onu yükledim mi bilmiyorum ki bi bakayım, yüklüyse kaldırıp deniyim bi :slight_smile: sağol başkan :slight_smile:

1 Like

Gameplay modlarından birisi ile çakışıyordu en son @HasanOfke de yaşamıştı bir kaç mod söyledi sende gameplay modlarını kontrol et

Sezonu gelmişken merak ettim danışmak isterim, bir babayiğidin Fs19 için Fındık patozu ve hasat modu yapabilme imkanı var mı? fs13 ve fs15 için fındık zeytin hasat modları vardı ancak ikisinde de sadece zeytin hasat makinesi ekliydi

Türkiye’den böyle bir mod neden olmasın? şimdi geçti ama belki mod contestlerde tutma şansı da olabilir ilgi çekebilir diye düşünüyorum her ülke fındık üretmesede en azından o ses yeter :slightly_smiling_face:

beyler fs19 da müşk bakımı 15 bine yakın geliyor nası düşürürüm onu ? veya kodlardan 0 a çekebilme şansım varmı?

merhaba fs 19 harita modu yüklüyorum hiç biri açılmıyor neden olabilir anlamadım. indirdiğim dosyayı mod klasörüne atıyorum oyuna giriyorum ama gözükmüyor.

yaptiginiz islemler dogru, modu oyuna girmeden once MOD menusunden aktif ettiniz mi? birde hangi mod ve oyununuzun surumu hakkinda bilgi verirseniz daha iyi cevaplar alabilirsiniz.

Oyununuzun sürümü eskiyse modlar gözükmez sürümünüzü yenileyin

internetten indiirdiğim save ler neden gözükmüyor neden nası düzeltirim?

Merhaba Arkadaşlar,

inek işine girdim oyunda, saman yatağı için saman üfleyen cihazlar aldım 1 tane ilk önce çalışyordu, sonradan içine koyduğum samanları görmez oldu, başka üfleyici aldım oda ilk başta çalıştı sonradan samanları görmez oldu. Bu nasıl bir bug’dır ben mi yanlış yapıyorum anlamadım, başına gelen var mı? Çözüm nedir? Teşekkürler.

selamlar herkeze

işçiler tarlayı biçmiyor nedeni nedir bilen varmı

Arkadaşlar harita, saat, para göstergesini açma kapama tuşu nedir fotoğraf çekmek için lazımda

Harita 9 tuşuyla kapanıyorda. Saat ve para kapanmıyor diye biliyorum. Ama mod felan varsa bilmiyorum.

Teşekkürler

modu var kanka modhub dan bulabilirisin oyun içinden (oynanış kısmında olması gerekiuodu galiba)

Teşekkürler