Farming Simulator 19 - Destek & Yardım

selamlar herkeze

işçiler tarlayı biçmiyor nedeni nedir bilen varmı

Arkadaşlar harita, saat, para göstergesini açma kapama tuşu nedir fotoğraf çekmek için lazımda

Harita 9 tuşuyla kapanıyorda. Saat ve para kapanmıyor diye biliyorum. Ama mod felan varsa bilmiyorum.

Teşekkürler

modu var kanka modhub dan bulabilirisin oyun içinden (oynanış kısmında olması gerekiuodu galiba)

Teşekkürler

bana yardım lazım fs19 un exe dosyası silinmiş galiba yok oyunun tüm dosyaları var ama kısayol ve kendisi yok oyunun .exe dosyası silinmiş ne yapmam lazım biri bunu bana atabilirmi ya da indirebilirmiyim ?

orjinalse dosyayı yüklersin. o işi unut virüs programın halletmiş…

korsan oyunlarda basa gelen bir sorun bu.yeniden yukleme yaparak bu sorundan kurtulabilirsiniz.

duraklatma harita kısmında hayvanların genel durumunu gösteren bi seçenek vardı yok olmuş nası düzeltebilirim acil çözüm lütfen

daha şimdi farkettim, bende oyunda hayvanlar bölümü gözükmüyor? elimde hayvan olmasına rağmen verimlilik durumuna bi bakayım dedim hayvanlar sekmesi yok. yüklediğim modlardan kaynaklı olabilir mi acaba?

ahır kurulu, elimde hayvan da var. ama hayvanlar bölümünün sekmesi yok. böyle bir sorunla karşılaşan varsa yardımcı olursa sevinirim. :slight_smile:

mevsimler modunu mu kurdun?

mevsimler modu evet var. ama daha öncede vardı böyle bir problem yoktu diye hatırlıyorum. daha bir çok kurulu mod var, animal pen extension falan.

animal pen farklı bir şey getiriyordu çakışmış olabilir

hmm anladım, o zaman geriye tek bir çözüm kaldı deneme yanılma yöntemine başvurucaz :slight_smile:
teker teker modları deniyeyim eğer bulursam diğer arkadaşlara da yardımcı olmak için söylerim.
animal pen extension değilmiş onu çıkardım gene gözükmüyor o çakışmıyormuş.
ama Stockman diye bir mod sayesinde yan tarafında hayvanlarla ilgili bilgiler çıkıyor.

ya ulan :smiley:
bu benim cahilliğim mi yoksa modda değiştirilen bir şeymi anlamadım ama Alt+s ye basınca ayrı bir menü açılıyormuş hayvanlar kısmı ordaymış yada oraya aktarılmış :smiley: bu menüyü daha önceden biliyordum ama ben daha önce düz esc ye basınca ordan bakabiliyoruz diye hatırlıyordum sonradan değiştirmişler sanırım Seasons modunun yapımcıları.
Kusura bakmayın arkadaşlar :slight_smile:

tamamen senin cahillinmiş :sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:

2 Beğeni

valla ne deseniz haklısınız :sweat_smile: bayadır oynamıyordum 2 aydır falan öylesine bi gireyim dediydim :smiley:

Arkadaşlar oyuna yeni başladım da iki gündür oyunu tam anlamıyla öğrenmeye çalışıyorum. Üç şeyin cevabını bulamadım yardımcı olursanız sevinirim.

İlki, yerleştirdiğimiz dekorasyon nesnelerini veya garaj gibi nesneleri nasıl kaldırabiliriz? Çit modu yükledim fakat yanlış koyduğum vakit kaldıramıyorum. Aynı sorun binalar için de geçerli.

İkinci sorum resimdeki menüde hayvan menüsü açılmıyor. Anladığım kadarıyla ‘‘Seasons’’ moduyla alakalı bir meseleymiş. Alt + S yaptım fakat yine de açılmadı -_-

Üçüncü ve son sorum da ekimle ilgili. Şimdi ben sallıyorum buğday ektim… Bu buğdayın yetişmesi için ne kadar bir süre lazım ve buğday ekili iken yapmam gerekenleri (gübreleme, ot yolma, ilaçlama vb.) ne zaman yapmam gerektiğini nasıl anlayabilirim. Bir de 120x hızdayken ve ekinler büyüyorken başka nelerle ilgilenebilirim, tavsiyeleriniz nelerdir? Şimdiden teşekkürler :smile:

1 Beğeni

1-Yerleştirdiğiniz nesneleri P menüsünde sol aşağıda Garaj diye bir seçenek var oraya girdikten sonra sağ tarafa doğru kayarsanız satmak istediğiniz nesneleri görürsünüz.Eğer satmak istediğiniz nesne birden fazla ise serbest kamera geliyor oradan nesnenin üstüne tıklayıp satabilirsiniz.
3-Mahsullere en fazla iki defa gübreleme veya ilaclama yapiliyor.İlk gubreyi ektikten sonra ikinci gubreyi de mahsullerin sekli degistikten sonra.Zararli otu ise tarlanin icine gelince bir menu cikiyor oradan anlarsin.
Mobildeyim kusura bakmayin birde oyunu bayadir oynamiyorum.