Farming Simulator 19 - Destek & Yardım

Shader model 3.0 hatasi aliyorum

Oyununuz orjinal mi? Orjinal platformlarda böyle hata duymadım çünkü, o yüzden yapabileceğimiz bir şey yok.

ya ben tohumu ekim aracına dolduramıyorum doldur seçeneği çıkmıyor tohumu seçtim yanaştım herhangi br ibare yok doldur diye sinir oldum nasıl yapacağım

Bu sorundan olabilir bir deneyin ya da yanlış torba-palet alıyorsunuzdur.

Tohum aldığınız yerde tohum mevcutmu ? Veya dolum aracı tohum için uygunmu ?

Oyunu steamden aldım fakat türkçe yapamadım nasıl türkçe oluyor

steamda kitaplikta oyunun uzerinde sag tikladiktan sonra ozellikler sekmesinde dil seceneklerini goreceksiniz.

çok teşekkürler saygılar

evet herşey uygun fs17de aldığım tohum aracını aldım tohunumuda aldım yanına geliyorum buğdayı seçiyorum ama doldur seçeneği çıkmıyor başka bir araçla denedim yine olmadı

Fs17 ile ilgili bir bilgim yok eğer oyun orjinalde dosya doğrulatın hala devam ederse oyun forumuna konu açarsanız modlar yardımcı olacaktır.

1 Beğeni

G29 tuş ve direksiyon sertliği ile ilgili sıkıntı yaşıyorum çözümü olan var mı?

aslinda cozum denemez ama FS19 dan once baska bir oyuna girip cikmak FS19 da direksiyonun daha yumusak olmasini sagliyor. fakat oyun kumandasi konusunda ciddi bir sorun var. pedallar 1-0 olarak calisiyor yani az gaz vereyim yavas gitsin yok… oyunun her yerinden problemi var.

1 Beğeni

Farming simülatör 19 da server kiralicaz arkadaşlarla ama bı sorum var server kiraladiktan sonra server hep açık kalıyor mu yani kiralayan kişi oyunda olmasa bile açık kalıyor mu ?

Açık kalıyor olması lazım, sunucu mantığının temeli bu zaten.
Kimse sunucuda yoksa oyun içi süre işlemiyor diye biliyorum.

acik kaliyor, o nedenle zaten server kiralaniyor. yoksa bir kisi kurar digerleri onun kurdugu oyuna girerdi. o gelmezse kimse oynayamazdi.

fs19 steam aldım pc yüklerken shader model 3.0 hatası alıyorum oyunu yükleyemiyorum lütfen yardım edin bana ekran kartını güncelledim ama gene aynı hatayı veriyor kafayı yiyeceğim

Ekran kartinin shader model 3 destegi yok mu ona bir bak istersen

Merhaba bende shader model 3.0 hatası alıyorum oyunu yaklaşık olarak yarım saat önce steamden indirdim ekran kartı da geforce 315m ve 1 gb bu hatayı nasıl düzeltebilirim yardımcı olursanız çok sevinirim. İyi geceler…

multiplayerda gpu hızını nedense yükseltmiyor ve takılmalara neden oluyor sebebi ne acaba 1700 Mhz de çalışacağına 600 e kitleniyor

Shader model 3.0 hatası alan arkadaşlar maalesef bilgisayarınızın ekran kartı desteklemediği için böyle bir sorunla karşılaşıyorsunuz. Benim laptop’un directx versiyonu 10.1 olduğu için desteklemiyor.Directx en az 11 olması gerekiyor.Oyunu iade ettim steam’e iade miktarı 24 saat içerisinde gerçekleşecektir diye bir yazı var ama bir hafta filan sürebilir diye de bir ibare var ne zaman steam cüzdanına eklenir bir bilgisi olan var mı acaba?