Farming Simulator 19 beklentileriniz neler? [Ana Konu]

bakalım bu sefer konsept ne olacak açıkcası merak ettim? gene oyuncunun gönlünü alacak bişey yapmalarını bekliyorum her zamanki gibi (harita ve fikir açısından) :slight_smile: gerçekci toprak dokusu olmasada haritasıyla rengiyle çok iyi oturuyor benim görüşümce :slight_smile: ellerinde fikir varmı ki acaba? benim aklıma hiç bir şey gelmiyorda. bence turuncu toprak fikrini devam ettirmeleri gerekiyor

Güzel bir harita mümkünse Brezilya gibi olmasın.
Birazcık fizik. Traktörler bazen kutu gibiler.
John Deere lisansı.
Pamuk tarımı ve bahçecilik işleri.

Araçların kabinde gösterge/dashboard kısmının artık ışıklandırılmasını bekliyorum. Çok acayip sırıtıyor.

Fizikleri cok yanlış

1. peysaj modu dışında örneğin bir traktör ve ekipman ile eğimli yüksek tepeleri kazı yaparak sıfır konumuna düzlemek olabilir. Araç alternatifi olarak bir kepçe olabilir. Kazılan toprak yığını nakliye araçları ile satışa sunulabilir yada alternatif çukur yerlerin dolumu için kullanılabilir. Böylece çiftçiliğin yanı sıra inşaat ve peysaj olarak zevkli bir oyuna sahip olabiliriz

2. tarla sınırları dışında örneğin kenarda çim olan bir yer var o kısımda işçiler çim biçemiyor onu mümkün kılmak güzel olur. Ayrıca çim saman toplayan ekipmanları , balya makinası gibi araçlarda işçi kullanımı olması gerekir.

3. Bir haritayı ağaçlardan temizleyip temiz bir ortamda çifçilik yapmak için gerekli hızlı temizleyici bir ekipman şim diye kadar bulamadım. Yada haritaya girmeden önce ağaçsız bir ortam seçebileceğimiz bir seçenek olması güzel olurdu. Bunu giants editörde yapmak mümkün ancak çok kişinin bu uygulamayı bilgisayarı yetmiyor.

4. Haritada araca gideceği yere bir gprs sistemi ile kırmızı bir yol çizgisi olmalı adam nereye gideceğini kolayca bilmeli ets2 deki gibi