Farming Simulator 19 - Ana Konu

italian grass oluşturulmuş yeni bitki örtüsü diyebiliriz hoş olmuş daha gerçekçi olmuş ışıklandırmaya daha uyuyor çünkü mevcut bitki örtüsü fs19 ışıklandırması ile çok parlak çok açık renklerde kalıyor
çikolata fabrikasını gösterdi

çikolata, süt, peynir fabrikaları var
daha yüksek binalı kasaba tarzını yansıtan bir harita da olmuş

harita arkaplanı yani dağların olduğu manzaralar çok görkemli duruyor şimdi videodan saçma gelse de bu da yeni oyuna dair ipuçları taşıyor zaten son dlc her zaman sonra yapacaklarının fragmanı oluyor

Sen yazınca ben sildim abi.:slightly_smiling_face:

Harita yine de güzel olmuş. Yeni fabrikaların olması konsepti değiştirmiş. Yeni teknik geliştirmelerle de geliyor klasik mevzu yapacak bir şey yok. Daha uçuk bir şey beklemek hata olurmuş. Ama farklı bir kıtada daha cesur bir DLC bekliyordum. Şimdi izleyince buna da ikna oluyor insan :smiley: Yollar çok güzel olmuş. Hatta F1 aracı ile yarışabilecek düzeyde :smiley: Tasarımda biraz daha ciddileşmişler. Trenden haritanın sonuna gelince iniyoruz çünkü zaten dağlık bir yer sadece haritanın ortasından geçiyor. Ayrıca yolcular için ayrıntılı bir tren istasyonu tasarlanmış. Kasaba artık daha gerçekçi.

konuyu hazırlıyorum

1 Beğeni

viyadük bana ski region simulator 2012yi hatırlattı.:slightly_smiling_face:

Evlerin camlarından baktığımızda iç kısmını sanki gerçekmişiz gibi görüyoruz. Bu teknik yine ilerlediklerini gösteriyor. Motor nereden nerelere geldi. Yine Farming yine Farming…

Yeni Farming Simulator oyunu zaten Giants tarafından yayımlanacak. Artık bağımsızlar. Gelirleri başka bir yayıncı ile paylaşmayacaklar bu da oyunu daha da gelişmesi için fırsatlar var demektir.

Elle ot biçme makinesi güzel olmuş. Yeni gelen traktör markası elektrikliymiş :smiley: Rigitrac SKE 50 ELECTRIC

Çikolata fabrikasına sadece süt satıyoruz haliyle yeni bir ürün yok sadece ineklerden çıkan sütler kırk yılın başına bir yere adam akıllı satılıp değerlendirilecek. Global Company modu ile zaten bu altyapılar çok güzel geldi.
Mevsimler modu ile de çalışacak.

Elektrikli traktör nasıl şarj olacak? Bunun üzerinde çalışıyorlarmış zaten mesele değil. Diğer traktörler sanki pompayı sokup akış simülasyonun olduğu petrolü emcüklüyordu. :smiley: Hayali bir şekilde her şey doluyor.

Nedense biç bir şey ilgimi çekmedi, yani bir merak uyandırmadı :smiley: Klasik Fs DLC/Genişleme paketleri işte :slight_smile: sadece videonun kapak fotoğrafındaki çizim çok hoşuma gitti? :smiley: özellikle arkaplan :100: ne yalan söyliyim şimdi bana inanmıyacaksınız ama oyun içi görüntüler hiç merak uyandırmadı, ama çizime baktıkça kendi kendime beklentiye giriyorum :slight_smile: Neyse bakalım görücez.

Bir sonraki oyunda şu hasat ettiğimiz biçtiğimiz mahsüllerin otların eğilmesi daha doğru olmalı.

1 Beğeni

Yazı için gerekli şeyleri topluyorum da şu an yayınlanması zor.

Katılıyorum sanki mısır/buğday değilde kazık biçiyoruz :smiley: gerçekçi biçme efektleri çok önemli bir şey aslında, tarla işlerindeki zevki baya arttırabilir, tabi onu da düzgün bir şekilde yaparlarsa. neyse bir sonraki oyun için ümit ediyoruz.

İtalya’da üzüm toplarız diye düşünmüştüm büyük yanıldık.
Tren sona gelince bir uyarı çıkmıştı o neydi? Felsburn’a geçiş gibi algıladım ama?

DLC için de eh diyelim. Hayaller İtalya & Deutz gerçekler Alp & elektrikli traktör.

1 Beğeni

ben de bekledim hatta geçenlerde güzel bir mod paketi çıktı yeni oyunda yapmayacaklarını bilemeyiz o yüzden şubat-mart 2021’i bekleyeceğiz bu dlcnin çıktığı andan 1 yıl sonra yeni oyun çıkmış olacak :slight_smile:
farming simulator gelişiyor büyüyor
uzun zamandır oynamıyorum harbi yazık ediyorum

@HasanOfke sende valla bu gün ayrı bi fs sevgisi var gibi? :rofl: normalde hep temkinli davranırdın, son zamanlarda fs de seni kontrolü altına almış gibi? :smiley: şaka bi yana gerçekten artık bir şeylerin değiştiğini sanırım görebileceğiz.

Farming Simulator 19 için Alpine Farming DLC’si duyuruldu! https://www.simulasyonturk.com/farming-simulator-19-icin-alpine-farming-dlcsi-duyuruldu/

farming-simulator-19-alpine-farming-dlc-1

Hah, işte, bu çizimden bahsediyordum ben, tek hoşuma giden bu çizim :slight_smile:

2 Beğeni

Sanırım tamamen yeni oyuna odaklanmışlar ya, çünkü ne bi yeni mahsül var ne de yeni bir hayvan türü, çıkartıverelim bunu da aradan tamamen yeni oyuna odaklanalım mantığı gibi geldi bana, ki zaten öyle olması gerekiyor. Malum tüm firmalar yeni nesile odaklanmış durumda, ama fs de bunun farkını ne kadar görürüz bilemem.

Oyuna odaklanma olduğunu düşünmüyorum bence herzamanki fs den beklenen bişey gibi geldi oyun güzel hoş oynuyoruz gayet de güzel ama fazlasıni beklemek şuana kadar olanlara bakarsak saçma geliyor

90 tl :smiley: