Farming Simulator 19 - Ana Konu

adamlar çığır açmış :smiley:

2 Beğeni

izlemiştim bu videoyu :smiley:

ne ekicekler acaba

merhaba birşey soracağımda fs19 da araçlara eklenti olarak sticker eklemek istiyorum belli noktalara nasıl yapabilirim

Ne izledim lan ben :smiley:

2 Beğeni

ölenleri oraya atıyor harita amanın :smiley:

1 Beğeni

vay be nerden nereye zamanında 2008 oynarken gece olunca korkardım evede giremezdim evin duvarının dibinde sabah olmasını beklerdim hey gidi günler ozamanlar neymişiz be

1 Beğeni

Değişmeyen tek şey römork içindeki hasatın rezilliği. Sene 2020 oldu hala kartondan hasatlar :joy::joy::joy:

3 Beğeni

malesef öyle şu farminge hasar sistemi ve daha gertçekçi sürüş gelse tadından yenmez artık herşeyi modlarla halleder olduk

2 Beğeni

Bence her şeyden önce optimizasyon çözülmeli. Ne kadar iyi bilgisayarınız olsa da drop oluyor. 60’tan 50-55e düşse 10 fpse düşmüş gibi oluyor :grinning:

bende drop yok ancak markette ne varsa alıp bi yere yığarsam ozamn fps düşüşü oluyor oraya gittiğimde ve yakınıındayken oraya baktığımda

Ben de ondan bahsediyorum :grinning: özellikle çiftlikte silo tarafına bakarken oluyor

farming 19 için steyr 8053 modu varmı fs 17 de var ama 19 için lazım

arkadaşlar fs 19 için radyoların url leri olan varmı güncel

arkadaşlar bu makina neden büyük balya çıkarıyor sebebi ne

Sadece Tayın ver. Bir de yeni aldıysan inekleri doğum yapmalarını beklemen gerek. İnek doğumdan sonra süt verir.

Bu DLC yi hiç beğenmedim olmadı bu.

1 Beğeni

DLC miymiş! :joy::joy::joy: Umarım bundan ücret istemezler. 2017’de olduğu gibi (şeker kamışı) yeni bir ürün getirmeleri lazım. Oyunda yeterince marka var zaten olmayanlar da modlarla bir şekilde hallediliyor. Hadi getirmek istiyorsun içi dolu olsun. Yine 2017’ye gelen Kuhn DLC gibi.
Giants’ın DLC kavramını elden geçirmesi gerekiyor. En azından stabil kaliteli haritalar paylaşmalılar ve artık bağ/bahçe (üzüm gibi) ürünleri bekliyorum.

aynen bender öyle düşünüyorum allahtan bazı harita modlarında farklı meyveler var turp ahududu havuç soğan gibide onlarla avunuyoruz :smiley:

DLC gayet iyi ben çıkan diğer ekipman dlclerini kullanıyorum. İhtiyacımız yok ama bu kadar seçeneği sunması da oynarken iyi oluyor. Yeni harita DLC’si Temmuz ayında dijital olarak yapılacak olan FarmCon’da duyurulacak.

1 Beğeni