Farming Simulator 19 - Ana Konu

Thrustmaster T16000M geldi. Holmakra haritasına dün gece dalmıştım bu akşam devam edeceğiz. Alıştırma yapıyorum. :smiley:

1 Beğeni

multiplayer sunucuda odunculuk biraz zor singleda daha rahat yükleniyor :slight_smile:
aylar önce yayın yapmıştım :smiley: yükleyememiştim sinir krizi geçirmiştim şimdi o odunları yükleyip sattım

1 Beğeni

Crop rotation yani toprağı nadasa bırakma da olacakmış :smiley:

1 Beğeni

Bence artık çıkarsınlar da bi şöyle uzuun uzuun oynayalım ya nadaslı falan valla canım çok fena çekiyor. Bu arada @HasanOfke geçen gece işteyken sabri abiyi aradım :smiley: Sana bool bol selamı var :smiley:

aleyküm selam :smiley:
oyun deneyimini komple değiştirecek şeyler geliyor :smiley:

1 Beğeni

Gelsin ya valla,komple kasaba ahalisi olarak bekliyoruz :smiley:

abi o kolun hassasiyet ayarı varmı yani direksiyon setinde olan sertlik ayarı fln

target diye program var onda farklı tuşlar da atayabiliyorsun ancak şu an itibariyle hassasiyet oyun içinden yapılması gerekiyor 125te kullanıyorum 150den düşürdüm araca göre değişiyor aslında onun dışında her şey gayet iyi kontrolleri ata işine bak keşke bir tane daha olsa da :smiley: kullansak neyse şimdi amacım gaz kolunu almak

1 Beğeni

Modlama yarışması ile ilgili stüdyodan olayı anlattıkları bir video paylaştılar

muhtemelen tanıtım filmi çekiliyor :smiley:

1 Beğeni

Creative Mesh’in geliştirdiği Straw Harvest DLC’si FS 19’a uyarlanmış. Bu yılın ikinci çeyreğinde çıkacak yani Nisan değil Mayıs, Haziran bekleyebiliriz. Aerosoft CEO’su röportajda belirtmiş. Birçok bilgi var farklı başlıklara yazacağım.

3 Beğeni

16 Nisan’da Horsch Agrovation haritası ücretsiz DLC olarak yayınlanacakmış. VertexDezign geliştiriyor.

3 Beğeni

Aylardır bekliyordum en azından duyuruldu. Şimdi sırada diğer temel modların duyurulmasını bekleyeceğiz. Seviyorum bu oyunu… :sunglasses:

1 Beğeni
3 Beğeni

çıktı :smiley:

Hemde Ücretsiz :smiley:

https://mods.simulasyonturk.com/fs-19-alpler-pulluk-modu/

Alpler Pulluk modu bir Türk’e ait yakında yeni güncellemesi çıkacak ondan sonra videosunu çekeceğim :smiley: