Farming Simulator 19 - Ana Konu

bende merak ettim . Eğer öyle ise çok iyimiş.

saat 01:00 TSI ile erişime açılacaktır.

1 Beğeni

DİP PATLATAN

Ürünlerimiz tekli, ikili, üçlü olarak profil gövdeden imal edilmektedir.

KULLANIM AMAÇLARI

• Toprağın çok derin işlenmesini sağlar.
  • Tarlada oluşan sert pulluk tabanını patlatır.
  • Toprağa düşen yağmur ve kar sularının toprağın erozyonunu önler ve alt tabakada suyu depolar.
  • Uç demirin arkasına takılan topaç sayesinde oluk oluşturur.
  • Dip patlatmanın toprağı gevşetmesiyle bitkinin kök gelişim alanı artar.
  • Toprakta taban sertliğinin kırılması toprağın hava almasını sağlar .

Kaynak; http://www.turantarim.com.tr/urun/dip-patlatan-75

1 Beğeni

Eminmisin 2 degilmi

Bunu kullanınca aralardaki topraklar kalkmıyor diye genelde kullanmıyorlar , ama fazlası ile derine giriyor o yönden iyi… Dedem zamanında bu yüzden adamı uyarmıştı oradan aklımda kalmış… :slight_smile:

01.40 gibi açılıcak steam da 2 saat olarak gösteriyor

açılsada oynasak oyun çıkmadan çok satanlar listesine girdi bile

Oyun çoksatanlarda pubgyi geçti

Zaman geçmiyordu…

Evet oyun Steam Çok satanlar Listesinde 1. Sırayı aldı :slight_smile:

Son 2 saat :slight_smile: Steam incelemelerini merak ediyorum, fs17 ile çok fark yok diye eksi yorumlar çoğalabilir tabi sadece benim tahminim.

Farming Simulator ve Euro Truck Simulator 2 Oyunlarının ortak bir yanı var. Bu oyunlar çok extra şeyler sunmaz size. Ama Müthiş bir mod desteği vardır. Bu oyunları güzel yapan modlar. Fs19 a ne modlar gelecek zamanla oyun muhteşem bir hal alacak bundan eminim.

2 Beğeni

Zaten oyunu alan kitle bunu biliyor yani oyuna güveniyorlar şimdi adam gidcek crack indirecek oyunu beyenmiyecek 1 2 saat oynayıp silecek sonra yok o daha güzel yok bu yok bu yok herşeyin bir kapasitesi sınırı var adamlar diyor gelmez beklemeyin zor diyorlar 3d toprak dokusu ama adam anlamiyo madem sadec3 3d toprak dokusu icin oyun alıyorsan git diyer oyunları al adamlar böyle uygun gormuski oyunu böyle cikarmislar

Yaklaşıyor yaklaşmakta olan

1 Beğeni

bu şekilde nasıl bakıyorsun :smiley:

Arkadaş ps4 almış, PsStore sayacı sanırım o… Steam oyun 2 de açılıcak.

yayında denk geldim, bu nedir :smiley:

Olur öyle buglar :slight_smile: Ben Witcher 3 bile ne hatalara denk geldim :slight_smile:

Farming Simulatör 2019 Resmi çıkışını Gerçekleştirdi.Steam üzerinden 123.00₺ fiyatı ile Alabilirsiniz.

yeni dlc gelecek oyuna haberiniz olsun