Farming Simulator 19 - Ana Konu

Selamlar SimulasyonTürk’ün sakinleri epeydir takipte olmama rağmen yeni üye olabildim :slight_smile:
Bu akşamki MP oyununuzdan epey etkilendim 2011’den beri oyunu takip edip oynamaktayım.
MP sunucusunda yer almak istiyorum Hasan Öfke hemşerim.
Uzunköprü’den selam sevgiler…

3 Beğeni

@HasanOfke nasil yani abi direksiyon vs bagliyken bunlari yapamiyoz mu yani ? nasil bir sacmaliktir bu allah askina

hayır düzelir de bak şimdi mesele farming bunu yapmamalı oyun firmalarında bir boşlama salma durumu var milyon satacak firma bunu yapıyorsa biz diğerlerine nasıl laf anlatalım
neyse

duş almaya girdim fsyi kayıtta bıraktım hızlandırdım yağmış :smiley: bişey yok sadece sesler işte ses güzel olsa ne olur görsel kötü

traktör çalışmıyordu silecekleri görmedim

1 Beğeni

sonunda yagmuruda gorduk ama tam istetigimiz gibi degil herhalde ama yapacak birsey yok yinede 4 gozle bekliyorum ciksin da oyniyayim diye hakkikatten gunler saatler gecmiyor yaa yok boyle birsey :frowning:

tavuk mevzusu ayrı çiftlik kurup denedim

1 Beğeni

yumurta verimi nasil acaba yani gun gun mu veriyorlar veya kaac saatte bir birde bugday yokken yumurta veriyo mu yada oluyolar mi falan ? @HasanOfke

buğdaysız olmaz artık verim düşer vermek zorundayız ama tam kapsamlı bakmadım ne zamanda bir veriyor diye ancak yumurta paletleri satışı çok pahalı o yüzden kurucaz ana çiftliğe :d para lazım

mecbur o zaman birde verimi iyise guzel para kazandirir

Görsel açıdan kötü olmuş anca ses üzerinde çalışmışlar :smiley:

Ben nedense yağmur havasını göremedim görselde… :smiley:

Oynanış Videoları , Destek & Yardım Hattı ve Ekran Görüntüleriniz için konular kullanımınıza an itibari ile açık. Oyun çıkışı ile gerekli konuları kullanabilirsiniz.

yayına birazdan gireceğim kamera açmıyorum - yemek yiyim 16.20 gib ibaşlarım sanırım erken bitiririm

1 Beğeni

Ses var görüntü yok

Araçlar yıprandıktan sonra nasıl görünüyor? Boyaları soyuluyor sadece ekipmanlar da aynı şekilde fark edebiliyorsun ancak traktörler vs. böyle ağır paslanma efekti yok. Zaten izin vermezler. O yüzden modla gerçekçi olmasını bekleyebiliriz.

6 Beğeni

2 gönderi var olan bir konu içinde birleştirildi: Farming Simulator 17 - Destek & Yardım - Soru & Cevap Hattı

Black Sheep Modding modlarında yıpranmayı destekleyecek. Biraz daha arttırmış sanki? :smiley:

1 Beğeni

Merhabalar , ben Mehmet ( CheLioS )

Fs15 te ilk çiftliğimizin oyuncularındanım . Forum yenilendiği iin eski konularımızı bulamadım. Fakat o günleri hatırlatan 2 tane link ekledim sizler için. fs17 dönemi üniversite hayatımın en yoğun dönemleri olduğundan dolayı vakit ayıramamıştım. Fs19 da hep birlikte olmak dileğimle . Şimdiden hepinizin çiftliği hayırlı uğurlu bereketli olsun @HasanOfke :slight_smile:

Bir zamanlar çiftliğimiz :slight_smile:

Bir zamanlar çiftliğimiz :slight_smile:

1 Beğeni

FS 19 çiftlikleri için;

Sunucu Salı günü açılacak.
Bizim şu an oynadığımız profil oraya 8 ayrı çiftlik açılmış ve içine para eklenmiş şekilde eklenecek.
Amerikan haritasını seçtik. Ancak çok eğimli araziler var o yüzden herkes tarlanın yanına çiftlik inşa edeceğini sanmasın zaten bütün haritalarda böyle imkan yok.
1 milyon dolar eklenecek tüm çiftliklere ne kuracağınıza dikkatli karar verin sıkıntı çıkıyor çünkü arazilerde.
++ Multiplayer çiftliğinde alacağınız araziye hemen kurmayın önce kendi profilinizde oraya nasıl ne kurulur diye deneyin ondan sonra multiplayerda yerleştirin.

3 Beğeni

Kimleri alcam sunucuya bellimi?