Farming Simulator 19 - Ana Konu

çiftçiliksimülasyon
tarım
türkçe
realistik

gece 2 ye kadar otur az ozaman :sweat_smile:

Arkadaş şu yağmuru bi yağdırsın artık bi merakımız gitsin.

Bu oyuna indirim gelmezmi ki çıkmadan steam indirimlerinde falan 1,5 yevmiye yav…CC ye gelmişti.

bence platinum expansion çıkana kadar gelmez fs17 öyle olmuştu yanılmıyorsam

haberi ekledim

iki farklı john deere biçerdöver güzel olmuş ropayı zaten incelemiştik :d bişey değişmeyecek ama iyi araçlar

bkz.

big bud hariç bütün fs17 dlc leri eklendi galiba

o da gelir olmazsa olmaz güzel dlc çünkü :smiley: ısıtarak veriyorlar vallah heyecanlanıyo insan be ne zaman oynamıyoruz insanın canı çekiyor yarın özel bir video hazırlıcam

İnşallah. Bekleyip göreceğiz son 1 cuma kaldı.

Güya John Deere için başka biçerdöver gelmeyecekti. Hatta sitelerinde John Deere sekmesi tamamlanmıştı da. Anlaşılan gelen tepkilere dayanamayıp S Serisi biçerdöveri eklediler. Resmi forumlarında bayağı bir istek olmuştu.

o değilde acaba hangi dlc yi çıkaracaklar ilerde her dlc bir sonraki oyuna dahil olduguna göre yine seçenek çok ama ooo bu kesin alınır denilecek dlc leri merak etmeye başladım ben oyundan çok :slight_smile:

İyi makineye doyacaz anlaşılan. Johon deere de makine çeşitliliği olması da güzel.

Salı günü bir bilgilendirme gelecek. Key Perşembe günü kesin gelecekmiş de erken göndermeye çalışacaklar. Çarşamba olabilirmiş. :slight_smile: 20’sine kadar inceleme ambargosu var. Normal oynanış videosu çekicez.

valla abi ya çıksada oynasak

FS 19’daki yenilikleri listeledim videoyu akşam izlersiniz. Şimdi seslendireceğim sonra montaj :slight_smile: Güzel oldu yani süresi çok uzun olmayacak. Çenem düşüyor ama…

Tahmini saat kaçta?