Farming Simulator 19 - Ana Konu

çiftçiliksimülasyon
tarım
türkçe
realistik

OO iyi benimle takım olmak isteyen 3 akradaş varmı. Varsa özelden mesaj atsın bana.

Serhan abi yer varsa beni senin takım felan olursa oraya yaz

bu devirde bir de fs19 oynamak sevinmek… :frowning:

Çiftçi kan ağlıyor gerçekten :frowning:

Ağlıcak kan kalmadı bide tuturdular sertifikalı tohum olcak diye. Tarlalara gübre atacak güç kalmadı. Keşke herşey FS gibi olsa. H ye bas sürsün tarlayı.

İnsanlar seçimlerinin sonuçlarına katlanmak zorunda :slight_smile: Yapmayın dediler uyardılar kimse dinlemedi ağlamanın anlamı yok artık :smiley: hep birlikte batacağız…

Onda bende sana katılıyorum bu yönetimi biz sectik.

Farming Simulator 19 için yeni ekran görüntüleri paylaşıldı. LSinfos.de paylaştı ancak resmi taraftan bir hareketlilik yok.

Tavuklar saçma gözüküyor :thinking: bide inek ahırı o gözüken çatılı yer kadarsa baya küçük olmuş ama diğer screenshot lar baya güzel

Farming Simulator 19’un Süt Taşıma Özelliği Tanıtıldı [Video]
Hayır şimdi çok büyük bir yenilik de değil ama neyse…

12-19 kasım arasında Giants Software’ın YouTube ve Twitch kanallarında resimde bulunan yayıncılar Farming Simulator 19’un resmi pre-release sürümünü canlı yayında oynayacaklar. Eş zamanlı olarak bize de gelmesini bekliyorum.

Eveet! Kimdi o fendt in paletli traktörünün yeni kasası yok diye üzülenler? :slight_smile:

:slight_smile:

haber

Arkadaş oyunun çıkış tarihi geldi şu yağmur olayını hala göremedik.

Bendim usta :smile::smile:

Vay be 1050’de geldi. :scream: Artık tek beklentim Horsch ekipmanlarını görmek.

FS 19 çıkışında biraz farklı işlerle uğraşıyorum iyi hazırlandım :smiley: bugün bir haber daha gelebilir bir süre bir şeyi test edip FS19’u onla oynayabiliriz.

Nasıl yani bugün gelme şansı varmı sana?

hayır oyunu oynamak için saitek farm sim controller ayarlamaya çalışıyorum bir süre test için kalabilir fs19u onla tanıtmak istiyorum

Tamam şimdi anladım :laughing: İnşallah olur hem bizde görmüş oluruz.