Farming Simulator 19 - Ana Konu

farmcon18 için yola çıkıyorlar :smiley: ne varsa doldurmuşlar

2 Beğeni

saatler belli olsun,bana uygun olursa canlı simulate ceviri yapabilirim.

Canli yayin yok sadece balya yarismasi canli olacak video olarak daha sonra satiyor cakallar bakicaz belki paylasirlar

etkinligin olacagı mekan

8.2 milyon euro ile 2015 yılında acılmış. horsch firmasının araştırma-geliştirme binası

yazık etmezler umarım bu kitleye… JD ile çok süpriz değil at mış pamukmuş bunlarda değil… tamam oyun kapsamına dahil olmaları güzel birşey ama Çok başarılı modderlerin oyundaki araç ve gereçlerden daha kaliteli işler cıkaranlar var…( güzel tarafı zaten mod çeşitliliği ) ekin ve hayvancılık türlerinde de envai çeşit sunan modlar mevcut… bize lazım olan şeyler belli… Daha çok gerçeğe yakın tepkiler >>> her konuda… bekliyorum ama çokda kendimi umutlandırmıyorum ki hepimiz de biliyoruz servis edilecek ürünü… bakalım neler göreceğiz bekliyoruz yeni haberleri

Oyunun tek eksiği gerçekci toprak dokusu herhalde bi 5-6 oyun getirmeyecekler. nasıl olsa satarız kafasında adamlar :slight_smile:

sabır… birkaç güne ne olduğunu göreceğiz :slight_smile:

1 Beğeni

ortam çok ciddi :smiley:

şuan youtube canlı yayında Farming Simulator Championship LIVE @ FarmCon 18 Day 1 Saturday Part 1 - YouTube

başaldı

Topluluk yöneticisi Lisertan sunumu yapıyor.
Sonra ses tasarımını anlatacaklar. Böyle tweetlerle öğreneceğiz sonra diğer haberler vs.

2 Beğeni

Balya dizme yarışması sürüyor çok güzel ama tabii şu an yapılan sunumlardan pek bir haber yok. Pazartesi öğlen oynanış videosu yayınlanabilir büyük olasılık! :smiley: Yapılan röportajlar da paylaşılır bilgiler akar. Video çekmek istiyorum artık yeterrrr

2 Beğeni

Farming Simulator 19 - FarmCon 18 bilgileri
*Multiplayer modunda kendi evini(genişletme de varmış), tarlanı satın alma olacak ve banka hesabın ayrılacakmış. Bu 4 kişiyi destekliyormuş yani 4 ayrı olay. Ama takımlar halinde de olabiliyormuş mesela biz 4 kişi bir çiftlik işletiyoruz siz de gelip sunucuda 3-4 veya 2 kişi ayrı olarak çalışabiliyorsunuz. Oyun bunu ayırıyor. Ama 4 kez buna izin veriliyor. Sonuç olarak bir sunucuda 4 şirket olacak. Araçlar ekipmanlar da ayrılacak.
Zaten modlarla çözülmüştü şimdi resmi olarak geliyor. Bu hepimizin işine yarayacak bir özellik.
*CLAAS markası Farming Simulator 19’da kesinlikle olmayacakmış. Üzdü!!! Cattle and Crops tarafında işler sağlama alınmış olsun.
*Yeni seslere ait bir fotoğraf çekilmiş(Lsinfos.de) burada yeni ses ortamını gösteriyor.

İlk günden pek bir şey gelmedi. Yarın devam edecek. Oyun demosu bugün sunuldu ama bir şey göremedik henüz ambargo var normaldir. Bekleyeceğiz bir şeyler geldikçe yazarım.

1 Beğeni

Resmi hesap da paylaştı.

inşa edilebilir çiftlikler ve rekabetçi multiplayer!

1 Beğeni

FarmCon18’de Farming Simulator 19 için Yeni Bilgiler Paylaşıldı
Artık multiplayer oynarken herkes kendi çiftliğini kurabilir!

3d mağaza böyleymiş demoyu gösterdiler işte de :smiley: hala biz göremedik

Şimdi video pazartesi mi yayınlanacak ozaman :slight_smile:

Sitedeki konuya yeni bilgiler ekledim. Güzel olaylar var. Oyun içi görüntü kısmen de olsa eklenmiş sonuçta sunum yapıldı. Akşam vakti Farmcon18 bitince daha çok bilgi gelir. Yarından itibaren de tanıtım videoları ve diğer özellikler doğrulanmaya resmen açıklanmaya başlanır. :slight_smile:

Bunca şey açıklandı Cattle and Crops’ın hala gideri var mı? Ne yazık ki var :smiley: ahahahah üvey evlat pure Farming’i de unutmayalım :smiley:

gadarol başından itibaren vlog şeklinde yayınlamış daha net sunum görüntüleri

2 Beğeni

biraz bilgi ekledim

1 Beğeni