Farming Simulator 19 - Ana Konu

Bu traktörün Mudrunner’e gelmesini çok istiyordum (var ise bulamadım) vasat rus traktörler bunun yerini tutmadı. :slight_smile:

Tekrar belirtelim. Mod Contest 19 için başvurular 6 Temmuz’da sona erecek. Ardından modlar açıklanıp 22 Temmuz’a kadar oylama yapılacak. Ayrıca 27-28 Temmuz’da FarmCon 19’da kazananlar açıklanacak. FSL turnuvası olacak. Yani Temmuz ayı bol bol FS19 konuşulacak.

şu milletin beklediği modları umarım bu mod yapımcıları bu yarışma için saklıyordur ve geliştiriyordur… yoksa Fs yi konuşmayı bırak yeni serilerini bile duymak istemediğim bi oyun oldu çıktı

4 Beğeni

ilk defa bi fs serisini 100 saat zor oynadım 1050 ti da bile saçma sapan takılmalar havanın akışkan değilde direk kademeli kararması yenilik sunmaması gelişmiş bağlantı vs gelmemesi oyundan soğuttu

Modcu arkadaşlarlardan rica etsem şu videodaki traktörün modunu yapabilirler mi :joy::joy:

Duyuru!
Focus Home Interactive, E3 2019’da yer almıyor. Katılmamışlar ancak Xbox konferansında birkaç oyunları gösterildi. Katılımcılar arasında Giants Software, Saber Interactive falan da yok. Çok garip. Zaten yayımcı katılıyor normalde ama bir şey paylaşmamaları ilginç.
Özetle;
MudRunner 2, E3’te yer almıyor.
Farming Simulator 19, E3’te yer almıyor.
Farming Simulator, Nintendo veya mobil sürümleri zaten duyurulmadı.

Peki bir şeyler genel olarak paylaşılır mı?
Halka açık fuar yeni başladı. E3 2019 haftasında MudRunner 2 gibi önemli bir yapım için bir video, haber gelmeyecekse çok saçma olur. Herkes soruyor ama cevap göremedim.
gamescom 2019’da elbette yer alırlar. Ama şu an E3 2019 resmi katılımcı listesinde Focus şirketi yok.

MudRunner 2’nin hazır olup olmaması ile ilgili bir sorun olduğunu düşünmüyorum. Zaten oynama testlerinin yapıldığını gördük. Tanıtım süreci çok saçma ilerliyor.

FS 19 için ise eSpor ligi kuruldu. Farming Simulator League sadece Avrupa’da düzenlendiği için E3’te bu nedenle tanıtılmamış olabilir. Bundan sonraki sezonda Amerika’yı kapsayabilirler.

-SimülasyonTÜRK

1 Beğeni

@Tolgasky efsaneyi hatırlayalım

3 Beğeni

:slight_smile: süper takla

Bu araçları satın alma işinde aracı satın altıktan sonra otomatik kendi yerimizde spawn olmasını sağlayan bir mod yok mu?Yani aracı sıfırla dediğimizde satış yerine değil de bizim belirlediğimiz konumda sıfırlama???

şu an görmedim

Teleport modu varda sizin istediğiniz gibi çalışmıyor nereye isterseniz oraya ışınlanıyorsunuz ekipmanlarla ama bende sıkıntılı çalışıyor.Modu ilk kurup girdiğimde sıkıntı yok ama açıp kapattığımda esc bastığımda gelen menü değişik hallere giriyor.

ahahaaa ne günlerdi be :smiley:

Bu tarz bir modu harita değiştirdiğimde önceki haritadaki araçlarımı da aktarıyordum veya para hilesi ile alıp en sonunda da önceki haritadaki mevcut paramı geri ayarlıyordum,bu haritaya geçince tek tek araçları taşımak zaman kaybı oluyor o yüzden varmı diye sormuştum.Fs17 de bazı harita modların araç sıfırlanınca kendi bölgemize gidiyordu.Ama 19 böyle bişeyle hiç karşılaşmadım,

Neyse en çok istediğim şey bu seferki oyunda oluyor galiba,Türk ekipmanları.Çünkü Doğu Avrupa-Ukrayna-Rusya ülkelerindeki alet edevatlardan bir yığın var mod olarak,bizim ülkemizde de kendimize ait traktör alet edevatımız var.Bunları oyunda görmek sevindirici oluyor.Bir arkadaş şu ArmaTrack traktörünü Erkunt diye editlese aslında fena olmaz.

Öyle bir şey çıktı diye hatırlıyorum yarın bakıcam onun içinde yer alabilir


1.4 haftaya geliyor

Yav oyunun ekonomisini zorlaştırmışlar diye düşünüyordum ama bu seferki oyunda tavuk, inek vb yerleri birden fazla kurabiliyoruz,o yüzden 3 tavuk kümesi bir koyun yeri ve odunculuk işi ile beraber sağlam para kaldırmaya başladım…Demek ki bir iki koyun yeri ve inek işine de girsem çok pis zengin olacağım,

1 Beğeni

TürkFiat traktör modu bu akşam paylaşılıyor. Video ile beraber yayına girecek. :smiley:

1 Beğeni

Kasabada isteriz. :joy:

Bende oyun içerisindeki modhub’da Alpler pulluk modu da dahil bir çok mod gözükmüyor. Resmi siteye girip indiriyorum fakat bu seferde oyun resmi siteden indirdiğim modları görmüyor. Sıkıntı nedir?

Garip bir durummuş OneDrive yüzünden olabilir mi? Yanlış yere indiriyor ve yedekliyordur? Haritaya girerken karşına hiç mi çıkmıyor? Saçma