Farmer's Dynasty "RPG Köy ve Çiftlik Simülatörü" - Ana Konu

tam oyundan çıkmıştım neyse geri girem :smiley:

Bunlar oyuna yasam simülasyonu deyip farklı is olanaklarida sunmasin yakında.
Yemesi içmesi tamiri insaati :grinning:

güncelleme içerigi

• muftak artık işlevsel
    -eşimiz 3. seviyeye gelince mükemmel yemek yapıyormuş emin olabilirsiniz.
    -her zaman kilerde yeterli temel gıdaların olmasına dikkat etmemiz isteniyor
    -kilerdeki envanterin geniş tutmamız gerekiyor,örnegin çilekten pizza yapılmaz,mantar veya domatese ihtiyacımız var
    -eşimizin yaptıgı yemekler kilerde saklana biliyor
    -eger eşimiz muftakta degilse biz mutfagı kullana biliyoruz.
    -konserve hazırla biliyoruz
    -istegimiz yemegi pişirebiliyoruz
    -yemek yapmak için kendi envanterimizi kullanıyoruz,kilerdeki envantei degil
    -yemek pişirme barını düzgün tuttursak 5 saniye alıyor yemek pişirme.
    -eşimiz gün içinde kümesten topluyormuş yumurtaları biz gitmezsek
    -eşimiz süt sagıyor gene biz gitmezsek gün içinde
    -eşimizin topladıgı yumurta ve sütler kilerde toplanıyor
    -güneşli günde eşimiz rastgele mutfaga gidip yemek pişirebiliyorken yagmur yagınca istegi kalmıyor ve dışarıı cıkmıyor

her şeyi yaptık eş kaldı onhnla uğraşayım acık :slight_smile:

Kötü haber. Oyun tekrar steam mağazasından kaldırıldı. Bu arada Farm Expert 2016 ve 2017 de 8 Şubat’ta Steam mağazasından kaldırılmış.

bu oyunun kaderi ne böyle yahu

Üzücü 3. kez oluyor. Çocuk oyuncağına döndü. Uğraşacaklar belli kimin yaptığı da ortada…

bu böyle
pure farming zaten ne halde oldugu belli.
bu sene ciftlik oyunları hep hayal kırıklıgı,inşallah farming simulatör 19. sıkıntısız cıkar.

1 Beğeni

bize tarım simülasyonu ıynamak haram :rofl:

Bu firma haklarını arayamıyor galiba sahte telif falan diyorlar da telif açan firma ceza almıyor mu adamlar sürekli engel çıkarıyor anlamadım bu işi

sen sür sür yarıya gel oyun hata verip kapansın :slight_smile:

Erken erişim oyunu hatalar olacak benimde başıma geldi sürekli save almakta fayda var

kesiinlikle en azından daha pulluk çekiyordum kultivatöre başlamamıştım :smiley:

Bir şey sorucam doğal gübre yapay gübre yaparken yüzde yüze getirmezsek yine çıkıyormu yoksa yüzde yüze getirmek şartmı bazı eksik yerler çıkıyor yüzde bir yada iki onları bulmak baya zor oluyorda

%100 e gerek yok ben yapay gübreyi 100 atıyorum ama doğal yetişmiyor 85 lerde bırakıyorum iki tarlayıda

Sağol teşekkür ederim bir de evlilik olayıyla ilgili bilginiz varmı ben başardım ama Janet’i yababildim eski biçerdöveri aldığımız kadını yeniden başlayıp oyuna Madison’ u denedim yapamadım baya uğraştım ama mantığını çözebilsem diğerlerinede uğraşıcam yeniden başlayıp ama çözemedim bildiğim günde en fazla bir iltifat yapabildiğimiz Janet’ ide böyle yaptım ama Madison ’ da nedense işe yaramadı

sanırım görev yaptığımız sürece iltifat edebiliyormuşuz daha denemedim bende :slight_smile:

Evet olabilir çünkü janet’in görevini yaptım ondan oldu demek ki ama dene istersen çiftlikte yalnız zaman geçmiyor :smiley:

yemek yapmada geldi bal kabakları daha fazla para eder pişirirse gelen hanım kız :smiley: tarlayı ektikten sonra biraz yürüyim :smiley:

en güzeli hangisi acaba :smiley: