Farmer's Dynasty "RPG Köy ve Çiftlik Simülatörü" - Ana Konu

araştırırsan çok rahat ulaşabilirsin ama sen biraz benim yerime başkası baksın kafasındasın

support@toplitz-productions.com bunu bulmak sadece 30 saniyemi aldı biraz araştırsan bütün sorununu çözersin

steam topluluğunda bug lar sorunları yazman için yer var oyun bende sorunsuz

driver booster 5 programini indir pro versiyonunu satın alman gerek yada artık crackli bulursan ne kadar güvenli olur bilmem… o program hem sistem driverlerini hemde oyun icin gerekli olan tüm driverleri yüklüyor belki eksik birseyler vardir oynayanlarda sıkıntı olmayıp sende oluyorsa baska acıklaması yok gibime geliyor

Kardeş bi ekran görüntüsü al çok faydası olur o zaman çözeriz bu işi ama tarifinden biley çıkmıyor

Bu oyunun Turkce destegi olacakmi ? yapan yada teklif eden oldumu acaba ?

şu an çalışma yok ama daha önce olabilir denilmişti diye hatırlıyorum hem erken erişim hem de bir sürü dava olayı yaşandı

Yapımcı oyunu bırakmış gibi sanki güncellemeler durdu gelmiyor

@HasanOfke , @anon28546784 bu oyunu almayi planliyorum. @MSX86 arkadasin dedigi gibi gelmesi gereken bir guncelleme varmi ? yani oyun yarim mi yada bir sorun mu var ? tesekkur ederim.

deneyebilirsin oyun yarım değil sadece grafik sorunları garip geliyor ama oynanıyor ama ben uzun zamandır girmedim
bu my summer car gibi ayrıntılı bir oyun seversin yani al dene içinde kalmasın :smiley:

1 Beğeni

oyun tam oyun sadece ileriye yönelik yeni icerik planları vardı,oyunun başına gelenlerden sonra yapımcıda sesi kesti,

1 Beğeni

@HasanOfke @anon28546784 yorumlar icin tesekkur ederim. oyunu aldim ve 8dk kadar oynayip iade ettim. menu ve oyun icinde direksiyon seti yuzunden maus imleci yada oyun icinde karakter surekli hareket ediyor. debriyaja yarim basinca duruyor. butun oyunu bu sekilde oynayamam ya :slight_smile: herseferinde sok tak ta yapamam. iade ettim gitti.

3.2 gb bir güncelleme geldi oyuna tech ve voice update diye haberiniz olsun bir bakarsınız

güncelleme notları burada

indiriyorum bakalım harbiden bir şeyler değişmiş mi?

Oyunda ilerlemeler var az da olsa. 2 yeni tarım aleti vede bir yeni araç satış yeri eklenmiş.Diğer şeylere pek bakamadım çünkü save dosyasında sıkıntı yaşadım.Son olarak ufak bir güncelleme daha geldi,sanırım eklenen bir şey yok ama bazı sorunları düzeltmek için.Yapımcının oyunu bırakmadığını görmek güzel.

Son güncelleme içeriği güzel ama hala görsel hatalar var. Girince zor duruyorum. Kimse ultra grafik beklemiyor. Sadece yanıp sönen bitki örtüsü vb. doğru dürüst yüklenemeyen şeyleri düzeltin yeter.

Türkçe yapacak yok mu

Yakında Türkçe eklenecekmiş. Bir sürü şey gelmiş yine :slight_smile: Dil eklendikten sonra yeniden başlayabilirim.

2 Beğeni
4 Beğeni

Oyunu önerir misiniz arkadaşlar ?