Farmer's Dynasty "RPG Köy ve Çiftlik Simülatörü" - Ana Konu

Pek onbord ekran kartıyla oynayaman gibi

intel hd 4000 de açmıyor 620 de

sonunda evlenmeyi başardım. Janet’la evlendim. biçerdöveri aldığımız hatun.

2 Beğeni

oyun satistan kaldirildi sanirim ?

Evet ilk dava gibi tekrar uğraşıyorlar steam oyunu mağaza sayfasını kapatmış tekrardan.

cuma günü gelmesi gereken güncelleme’den ses yok hala.

-ev için yeni mobilya
-en kücük Lindner traktör için iyileştirmeler.
-sera için su ve acılır pencere, pencerenin ve suyun etkisi olucakmış. (pencereler ilk cıktıgı günden beri acıp kapanıyor,yan taraflarımı kastediyor acep :thinking: )

suyu hortumla mı aktarıcaz oraya :smiley: güzel olur adsadasda

oyun normal seyrinde gitseydi kesin olurdu ama şu durumda su otomatik gelir gibi. :slightly_smiling_face:

Güncelleme geldi 23 mb küsür.Haberiniz olsun sulama olayı gelmiş otomatik gibi geldi bana .Eşyaları odaları yenileme gelmiş.Satın alma yeri ne yalan söyleyim hoşuma gitmedi inşaat malzemeleri aldığımız yerde ofis’te furniture’ye tıkladığımız alt alta satın alma seçenekleri çıkıyor görsel yok.Odaların ismi yazıyor satın aldığımızda o oda yenileniyor.Seramik eklenmiş inşaat malzemelerine .Evdeki parkeleri yeniliyor.Bir kaç özellik daha gelmiş ama daha denemedim

3 Beğeni

merdivenlerin arasındaki seramik değişmiyor :slight_smile: su olayını çözemedim :slight_smile:

güncelleme versiyonu 0.67 boyut 22.9mb

-Lindner 94ep traktörünün şeklinde orjinale yakın gösteren kücük düzeltmeler.
-traktöre takınca havada duran cim biçme makinesi artık baglantısı traktöre takılmış gibi yapılmış. sorunu cözmüşler.
-eve eşya alırken oda bazında alıyoruz ( catı onarırken her ahşabı ordıgımız gibi yani)
-ev için yeni seramik karo (yapı marketten alınıyor)
-yatak odası için yeni mobilya seti
-mutfak için yeni mobilya
-banyo için yeni mobilya
-her iki cocuk odası için yeni mobilya takımları
-yeni alınan fayans veya mobilyalar oyunu kaydedip cıkıp tekrar girdigimizde daha iyi görünüyor.
-dügün müzigine alkış eklendi
-uyku animasyonu eklenmiş 2 tane kadın için (kötü rüya görme gibi)

sera için gelenler =
-hidro sistem eklendi.
-nem eklenmiş, cok nem veya az nem etkiliyor
-sera içine nem ölcer eklendi
-nem cok düşükse elle kendimiz suyu acabiliyoruz.
-nem yüksek olursa sulama otomatik kapanıyor.
-sulama yapmazsak sera içindeki nem sera dışındaki havaya yavaşca geciyor (dışarda yagmur varsa degişim hızlı,sıcak hava varsa yavaş oluyor) bunlar ayrıca seradaki pencelerin ne kadarı acık veya kapalı olmasıylada baglantılı.
-tüm camlar kapalı seranın nemli olması 3 gün sürüyor.
-seranın yan camları artık acılmıyor sadece çatıdakiler acılıyor.
-oyunu alt veya orta seviyede oynuyanlar için ekranda yagmur damlaları eklendi.
-sera içinde sulama yaparken su damlaları ekranda oluşuyor (ayarlarınız yetiyor ise)
-serayı tamamen onarmadıysanız ürünü az veriyor.
-nem iyi ise serada yetişen ürün sürekli büyüyor ve daha cok mahsul veriyor,nem az ise verim cok düşük oluyor bu nedenle pencere ve kapıları sürekli kapalı tutmamız ve sürekli nemi kontrol etmemiz gerekiyor.
-sera sulamacılıgı oldukca maliyetli,sera her zaman kapalı tutulmalı ve birkaç günde bir yıkamamız gerekiyor.paramız az ise güneşli günde camları acarak nemin sera içinde su gibi akması ile’de temizleye biliyoruz.

2 Beğeni

Boyutu biraz fazla söylemişim :slight_smile: sera için bilgiler baya işe yarayacak teşekkürler baya uzun yazdın gibi geldi ama kısa yazmışın buda güzel :slight_smile:

seracılık sistemi çok güzel olmuş oyuna yazık ediliyor :frowning: girip bakayım şimdi

1 Beğeni

sera simulatör olmuş oyun,akşam bende bakıcam belkide evlilik falan bellimi olur :roll_eyes:

uzun aradan sonra tekrar oyuna girdim ve bir sorun hala çözülmemiş.(ilk günden beri bu şekilde)

1- calvin & victoria kendini dünyadan soyutlamış cıkmıyorlar :joy:

2- eve bu şekilde yanaşın.

3- evin kapısı pikap kapısı ile hizalı olacak buna dikkat,az bir kayma ile başka odaya girerseniz.

4- şşşş ne ayaksınız siz diyip victorianın işini alın.

kapıya yanaşınca pikapa binme cıkıyor :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

bende saatlerce bekleyip çıkmayınca kızıp gidiyordum :smiley:

Yeni oyun açmanız lazım bir bug a denk gelmişsiniz düzelme ihtimali düşük yeni oyun açın o sorunlar kalmayacaktır

konu geçmişe dönük ikili sohbet,oyunun konusu amacı dışındaki mesajlar silindi.

Tekrardan satışa sunulsada alsak :confused:

korsan sürümlerde böyle şeyler olur çözemezsin o yüzden tekrar satışa sunulana kadar bekle o zaman alırsın

• korsana destek kesinlikle yok

ya ilerlemiştim baya oynadıklarım boşa mı gidecek şimdi