F1 2021 [Ana Konu]

Az önce ön siparişimi verdim, dayanamadım. F1’siz kalamam :smile:
İstanbulPark’ta takvime girince iyice heveslendim ve fiyatını eleştirmeme rağmen oyunu almaya karar verdim :slightly_smiling_face:

Bazı kaynaklara göre İstanbulPark oyunda olmayacakmış ama ben yinede olacağına dair bir umutla oyunu aldım umarım olur olmazsa iade ederim herhalde :frowning_with_open_mouth:

EA Games’ten umutluyum güzel birşeyler gelicek bence bu sefer :slightly_smiling_face:

Button ile BrawnGP renklerinde takım kurmak istiyorum :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

F1 yarış direksiyon ve pedal çekilişi var ve katılmak için sadece gösterdiği siteye küçük bilgilerinizi girmeniz yeterli olacaktır.

https://www.youtube.com/channel/UCB_qr75-ydFVKSF9Dmo6izg/community?lb=UgyL-OCHqBkYKkkhFcF4AaABCQ

:rotating_light: F12021’den ilk oynanış videoları geldi :rotating_light:

2 Beğeni

Türkçe Oynanış Videosu

3 Beğeni
2 Beğeni

EA biraz oyuna renk katmış gibi, çok hafif ve güzel teması var. Tek sıkıntısı fiyatı onun dışında bir problem yok :slightly_smiling_face:
Ayrıca menü müziğide F12012-F12013’e benzer birşey olmuş duyunca duygulandım :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

Ea games in oyuna müdahalesini F1 2022 den itibaren göreceğiz F1 2021 oyunu 2020 ile aynı F1 2022 de yeni oyun motoru ile birlikte ne gelecek bakalım.

2 Beğeni

Kesinlikle, 2022 araçlarıyla çok zevkli bir oyun olucak. Umarım fiyatı 2021 gibi olmaz :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

Malasef artık 500 TL den aşağı vermezler (indirimler hariç) ben o yüzden satılmasını hiç istemiyordum. :slight_smile:

3 Beğeni

Codemasters bölgesel fiyatlandırmanın kralını yapıyordu ama EA herşeyin içine etti :frowning_with_open_mouth:

3 Beğeni

Bak 200 TL yapsalardı anlayabilirdim ama çok gereksiz uçuk fiyata çıkarıyor fifa21 e o para verilir adamlar efsane yapmış ama f1 2021 2020 nin devamı bu parayı hak etmiyor.

1 Beğeni

00:21 Verstappen-Ocon 2018 Brezilya :smiley:
Şaka bir yana, BrakingPoint güzel birşeye benziyor :slightly_smiling_face:

3 Beğeni

Parası çok ya… yoksa çok iyi yapılmış

1 Beğeni

Braking Point modunda ki karakterler tanıtıldı.

3 Beğeni

4 Beğeni
2 Beğeni
2 Beğeni
2 Beğeni
4 Beğeni